Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan szexuális igény,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szexuális igény, amit nekem nem kell elfogadnom?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon mindig megkapom, hogy nincs jogom megszólni mást az igénye miatt. Szóval a szokásos dolgokon kívül (pedofílián/erőszakoláson/HIV pozitívan, a másik beleegyezés nélkül) tudtok mondani olyat, ami miatt én mégiscsak elítélhetem a másikat?
2020. szept. 9. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Részt venni nem kötelező. Nem tetszik, ne ézzed. Ennyike.
2020. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendszerint nem nézem más szexuális életét.
2020. szept. 9. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Partnerrel meg azt csinálod ami mindkettőtöknek jó, amikor kedvetek van hozzá.
2020. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadnod nem kell semmit sem. Bárkinek bármilyen szexuális igényéről lehet vélemémyed, sőt ezt ki is mondhatod / le is írhatod, hiszen szólásszabadság van.


Viszont másoknak is lehet véleménye rólad, és ugyan úgy kimondhatja. Szóval vagy mondd ki hogy elítélsz valamit és viseld méltósággal ha valaki emiatt lehurrog, vagy maradj csöndben hisz ha elítéled, valszeg amúgy is rossz helyen jársz épp. 🤷‍♂️

2020. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem járok rossz helyen, én is meleg vagyok. És ha hajlandók vitázni velem, akkor azt is elfogadom, hogy lehurrognak. De rendszerint nem hajlandók.


Én például elítélem azokat a kövér, csúnya embereket, akik csak jótestű, jóképű fiúkkal hajlandók szexelni. Erre azt a liberális lózungot szoktátok válaszolni, hogy el kell fogadnom, mert mindenkinek más jön be. Már a kiindulási gondolatotok is hibás, mert ez nem arról szól, hogy neki a jótestű fiúk a gyengéi, hanem arról szól, hogy ő nem hajlandó alábbadni az igényeiből. Normális helyeken az ilyen emberekre a telhetetlen jelzőt akasztják. Nekem is a jótestű, jóképű fiúk a gyengéim, mégis tudok másokkal is szexelni, de nem azért mert tágabb tartományban vonzanak az emberek, hanem azért, mert nem vagyok telhetetlen.


Szintén elítélem azokat az embereket, akik csak gumi nélkül hajlandók szexelnek. Itt már erkölcsi problémák is felmerülnek. A TELJES meleg társadalmat veszélyeztetik azok, akik gumi nélkül szexelnek. De olyan "apróságokról" is beszélhetünk, hogy ezek emberileg milyenek. Te mit szólsz (szólnál) ahhoz, ha valaki azt mondaná, hogy tetszel neki és szívesen szexelne veled, majd végül azt mondja, hogy gumiban ő nem akar veled szexelni? Egyáltalán szerinted igazat mondott, amikor azt állított, hogy tetszel neki?


Nos, szívesen várom a lehurrogást, de indokolva. És nem tőmondatos indoklásokat kérek.

2020. szept. 9. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Legutolsó pontra reflektálnék először. Én a biztonságos szexet szeretem, de amúgy megértem hogyha valaki csak BB. Találkoztam ilyen emberrel és helyben derült ki, és én azt mondtam hogy így sorry nem, viszont belőle feszkó. Mivel rendesen randiztunk így azt se mondanám, hogy raboltuk egymás idejét, mert amúgy minőségi időt töltöttünk együtt, csak végül nem volt szex. Szexrandinál viszont szerintem jobb előre tudni, egész egyszerűen csak idő megtakarítás miatt.

Lényeg a lényeg, ha te csak gumival szereted, akkor ehhez tartod magad és hiába nagyon szexi valaki akkor se mész bele. Ennyi. Ha gumi nélkül nem akar valaki azt se veszem magamra, az nem az én értékelésem hanem az ő szexuális preferenciája. Ergo az ő baja, nem az enyém.

Szerintem ez példa amúgy átfogja az egész kérdést, csak BB helyett helyettesíts be bármilyen fétist vagy bármit ami neked nem tetszik viszont legális.


Amúgy ez a telhetetlen dolog:DD mások ennyi erővel elítélhetnek téged mert neked nincs standardod és le csapsz mindenkire. Nekem is magasak az elvárásaim, és eddig csak megbántam amikor alább adtam, szóval ennyit erről.


Viszont hogy válaszoljak a tényleges kérdésre, igen van olyan szexuális igény amit nem kell elfogadnod. Bármit amit nem akarsz, te döntésed. Elítélni másokat emiatt? Maximum hogyha zaklatnak vele, de amúgy nem tudom mit lehet nyerni mások elítéléséből. Te nem leszel jobb vagy több, mert elítélsz másokat

2020. szept. 10. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán reagáltál érdemlegesen semmire a felvetéseim közül.


A gumi nélkül szexelők veszélyesek az egész társadalomra. A HIV fertőzések 99%-át ők követik el. Szóval ne csak annyit mondj, hogy "megérted" őket, mert ebből úgy tűnik, mintha nem tudnád megindokolni, hogy miért érted meg azokat, akiknek semmilyen empátiájuk nincs a társadalom többi tagja felé (vagyis egoisták).

Arra se mondtál semmit, hogy emberileg milyenek. Szerinted emberileg rendben van, hogy azzal hitegetnek valakit, hogy milyen jól néz ki és mennyire szexelnének vele, majd ezek a "dicséretek" mind semmissé válnak, amikor kiderülne, hogy gumiban kell szexelni?

Egyáltalán milyen ember az, aki meglátja a tévében a számára tökéletes férfit és nem azt mondja, hogy "hú, de szexelnék vele", hanem azt, hogy "szexelnék vele, de csakis gumiban; egyébként a testi kontaktust semmilyen más formája nem érdekel vele". Szerinted ez normális?

2020. szept. 10. 10:19
 8/9 A kérdező kommentje:

"nem tudom mit lehet nyerni mások elítéléséből. Te nem leszel jobb vagy több, mert elítélsz másokat"


De, én több vagyok nálad, ha én nem veszem védelmembe az egoista embereket.

2020. szept. 10. 10:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag te is egoista vagy, just saying. ☝️
2020. szept. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!