Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vettétek rá a partneret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vettétek rá a partnereteket, hogy együttlét végén a testére élvezhessetek?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje vagyunk együtt, es még sosem próbáltunk ki ilyesmit. Nőktől is várok választ, őket hogyan vették erre rá? Kérem, csak normális válaszokat írjatok!
2023. máj. 29. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a lány kérte, hogy élvezzek a melleire! Tetszett neki, mert hogy az "olyan jó meleg!"
2023. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem semmire nem kell rávenni senkit. Csak kérdezd meg tőle hogy OK lenne ez neki. Azt verd rá.

30/N

2023. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem értem én ezt.

Ha ott vagy a csajjal akkor miért hokizol?

2023. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Én kérdezni sem szoktam ilyesmit. Ami nem fáj és nem kényszerítő, arra nem kérek engedélyt.
2023. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ööö... nem értem, miért kellene rávenni? A párommal mindig megbeszéljük szex közben, hogy ki mire vágyik és eddig még nem tudott olyat kérni, amibe ne mentem volna bele azonnal. Az, hogy jelzi, hová szeretne élvezni a végén, az alap. Van, hogy én mondom, hogy mit szeretnék, hová élvezzen...
2023. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Csak mondd el, hogy hova szeretnél élvezni a végén, miért ne engedné? Ez olyan "semmiség".
2023. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem volt éppen gumi, akkor sehogy nem kellett rávenni őket. Volt csomó egyéjszakásom, ahol megszakítás volt a "védekezés". Ők verték magukra. Hosszabb kapcsolataimban meg oda élveztem ahova akartam. Majdnem, mert arcra mindenki utálja valójában, néha megengedik, ha már eléggé szeretnek.
2023. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerűen megkérdezte, hogy ráélvezhetne-e a melleimre. Igent mondtam (nincs ebben semmi extra) és én is kíváncsi voltam, hogy milyen lesz így.

Nem rá kell venned a párodat bármire, hanem megkérdezni, megbeszélni vele az adott dolgot.

2023. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha a testére nem élvezhetsz, akkor hova lehet?
2023. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Ennyit se enged? Apàcàval jàrsz?
2023. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!