Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi fér bele és mi a jellemző?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele és mi a jellemző?

Figyelt kérdés
Légyszíves csak akkor szavazz, ha van párod és úgy tudsz gondolkodni. Többes együttlétre ha gondolsz, vagy csinálod, melyik felállást fogadod el. Ezt úgy, hogy hozzád és párodhoz csatlakozik valaki, nem pedig te párokhoz.

2023. máj. 28. 09:00
A kérdező szavazást indított:
Csak 4es jöhet szóba MFMF
Férfi vagyok, és csak férfi csatlakozhat (vagy férfiak)
Férfi vagyok és csak nő csatlakozhat (vagy nők)
Nő vagyok és csak férfi csatlakozhat (vagy férfiak)
Nő vagyok és csak nő csatlakozhat (vagy nők)
Férfi vagyok és bármelyik nemű csatlakozhat de csak 1 személy
Nő vagyok és bármelyik nemű csatlakozhat de csak 1 személy
Férfi vagyok, egyáltalán nem válogatunk
Nő vagyok, egyáltalán nem válogatunk
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Bármelyik szóba jöhet
2023. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem csak pasi, de én cuckold vagyok.
2023. máj. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor egyes és kettes nyomjatok olyan szavazatot légyszíves
2023. máj. 28. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Szavaztam a harmadikra, de sajnos az sem lehet reális opció. Mert bár tudja a párom, hogy izgat a dolog, és még dumáltunk is róla, hogy milyen lenne, de van benne egy olyan adag féltékenység, hogy utána megölné az egész kapcsolatunkat. Amúgy ha ő nagyon szeretné, én benne lennék abban is, hogy egy fiút is bevegyünk, de nagyon egyértelműen ellenzi mindig ezt az ötletet, és amúgy is ő olyan, hogy más pasira rá se néz mióta együtt vagyunk.
2023. máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ha olyan irányba gondolkodik az ember, hogy egy ellenkező neműt bevenni, a féltékenységet ki kell zárni. Ha nem tudja az ember kizárni, akkor nem szabad bele vágni.
2023. máj. 28. 10:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Elég sok szavazat jött a 3as és 4es lehetőségre, ez kicsit furcsa nekem, mert ezek szerint nekem benne van hogy egy ellenkező nemű csatlakozzon, de a páromhoz ne nyúljon senki?!?!?!?! Kicsit önzőségnek tartom, és egyoldalú kapcsolatra vall szerintem. Nem egyenlőek a felek a kapcsolatban. Nyilván kivételek mindig vannak, de nekem ez a benyomásom.
2023. máj. 28. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó, és?
2023. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi férjemmel egy másik párral

Próbáltuk ki

Kb egy évig tartott velük a kapcsolat.

33N

2023. szept. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!