Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a határ, amikor már túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a határ, amikor már túl duci számotokra egy nő?

Figyelt kérdés
És emiatt már nem kezdenétek vele kapcsolatot. 160cm / 73 kg már nagyon soknak számít általában a férfiak számára?

2023. máj. 30. 21:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
160 cm vagyok és 56 kg nekem például az orvosom mondta hogy tömörek a csontjaim ezért ne aggódjak a súlyom miatt. Több olyan fiúval is talalkoztam aki azt mondta hogy meg fel is szedhetnek egy kicsit és meg soha senki nem mondta hogy fogynom kene
2023. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
A 160/73 azért nem tűnik annyira extrém súlynak. De, ahogy az előző lány is írta, sok függ attól, hogy milyen a csontozatod, milyen az alkatod, hogyan oszlik el rajtad ez a súly. A lényeg mindenesetre, hogy ne ebből vezesd le az értéked. Van, aki kétszer ekkoraként is szeretne, van aki 45 kilósan sem :) 29/F
2023. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha tele vagy önbizalomhiánnyal, meg feszült vagy, és nem akarod ledobni pl szexnél a ruhát, akkor sosem lesz pasid.. Én több 90-100 kg feletti csajt is tudok, akiknek kb mindig volt pasijuk, és annyit szexelnek, amennyit csak akarnak. Az egyik most ment férjhez éppen.
2023. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem tök jó alakod lehet. Szabad látni egy képet rólad? :)
2023. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
49%
Felesleges emiatt aggódniuk a csajoknak.... A mai elfogadás mánia nekik kedvez, de ha a férfiakról van szó... nos ott az alacsony srácok tényleg semennyi esélye nincs, csak pénzzel:/ Gondolok itt 160cm alattiakra (mint pl én)
2023. jún. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Írj!
2023. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
71%
Hát,szeretnék privibe képet kapni Rólad,kedves kérdező,hogy véleményt tudjak mondani! Nem kell,sőt,nem is kérném ,mert nem illik,pucért,s arc nélkül csakis,viszont amin kb látszik az alakod!!!
2023. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!