Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok ti amikor először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok ti amikor először furulyàztok az új pasitoknak/partnereteknek akkor belegondoltok hogy előttetek hànyan kaptàk màr be és mennyi punciban jàrhatott?

Figyelt kérdés
Illetve ha esetleg kevés vagy szűz akkor örültök neki hogy ti kezeltétek először?
2023. jún. 2. 09:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Te elgondolkodsz ezen egy nő esetében?
2023. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Vajon fordított esetben is elgondolkoznak ezen a pasik? Csak kérdezem
2023. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem gondolkoztam ilyenen soha. Pedig nagyjából tudom, mennyi az a szám. De abban a pillanatban velem van, és ez a lényeg. Szerintem fordított esetben sem gondolkozik közben a férfi vajon mennyien jártak előtte bennem.

Viszont azt jobban szeretem, ha előttem nem ment át a fél városon.

2023. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Abban a pillanatban amikor nővel vagyok nem , voltak alkalmi kapcsolataim és jóval utàna néha elgondolkodom h kinek mennyi lehetett vajon
2023. jún. 2. 09:38
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Tudok olyan csajról, aki a héten már 8 pasit szopott le, ebből 6-al szex is volt. Mondjuk a héten el eresztette magát rendesen, tudtommal nem szokott ennyi lenni neki.
2023. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Én azon szoktam, hogy vajon előtte mennyi idővel volt másnak a szájában/puncijában a farka. És furcsa mód izgat, ha minnél kevesebb.
2023. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem gondolok bele, és nem is érdekel. Ha szűznek csinálom az persze más dolog, de ott sem amiatt, hogy én lehetek az egyes számú, hanem mert jó a tudat, hogy én vezethetem be az élvezetekbe.
2023. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Ezen nem szabad agyalni, aki ezen agyal az szétcseszi a szexualitását még jobban, hiszen már így is elcseszett, ha megfordul a fejében
2023. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 szerintem mindenki fejében megfordul. Ha nem ìgy lenne akkor a partnerek nem kérdezgetnék ,kivàncsiskodnának hogy kinek milyen volt a múltja
2023. jún. 2. 10:33
 10/17 anonim ***** válasza:

8 as vagyok!


Nem kérdezgettem sosem!


Nem érdekel!


Most mitől lenne jobb, ha tudnám, hogy az asszonyban 20 fpasz volt, és nagyobbak mint én, vagy jobb volt a szex, mint velem.


De ez ugyan így igaz fordítva. Most ha egy nő kérdezősködik, hogy jobb volt-e a másik, vagy mennyi punciban volt a farkam, és mondjuk megmondom az igazat, az rosszul esik.


Mi a f.sznak? Semmi értelme, csak kialakul egy feszültség, hogy a másik bármilyen szempontból jobb volt, aminek negatív következményei lesznek!


Én vagyok a jobb, hisz velem baszik, velem van kapcsolatban ennyi!

2023. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!