Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuális kultúra és az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális kultúra és az iskolai végzettség között lehet valamilyen összefüggés?

Figyelt kérdés
Hogy például a képzett emberek szexben XY dolgot nem teszik meg, de a képzetlen emberek simán, vagy valami ilyesmi.
2023. jún. 4. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem bármilyen képzett embernek lehet alacsony a szexuális kultúrája. Szerintem a szexuális kultúra nem ettől függ. Inkább az önismerethez, kommunikációhoz nyitottsághoz van köze.
2023. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Az iskolai végzettség talán csak gyengén, de az IQ erősen korrelálhat vele. Nekem ez a személyes tapasztalatom férfiként
2023. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ez a két dolog közt nincs semmilyen összefüggés.


Off.

Buszsofőr ismerős mesélte, hogy különbusszal jogászokat vitt, buliba. Úgy berúgott a buszon mind, hogy bepiszkítottak kis és nagydolgot is!

2023. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem férfiként 2 diplomám is van. Sokáig én is azt hittem, hogy csak tanult lány lehet a párom. Aztán olyan csalódások értek elvileg nagyon tanult, több diplomás csajokkal (mind szexben, de főleg a mindennapi élet területein), hogy hihetetlen. Jelenlegi komoly párkapcsolatom egy olyan nővel működik tökéletesen, akinek érettségije sincs (bizonyos okok miatt akkor pont olyan életkörülmények voltak, hogy nem tudott érettségizni). Minden tökéletes vele.
2023. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, most egy félreértést tisztázzunk.

Ha van összefüggés, akkor az nem törvény/szabály, hanem statisztikai mintázat!!!


A 2-es voltam

2023. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Lányok esetében tuttira nincs összefüggés, max. fordítva. Imádom, ha egy nő qvás, és jobban el tudják engedni magukat azok a nők, akiknek nincs állandó megfelelési kényszerük.


Pasik esetében nem tudom, még soha nem voltam pasival.

2023. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanulmány szerint (amit nem fogok megkeresni) a magasabb végzettségük többet oráloznak.

Nyilván normális körülmények közt.


A borsodi sorrol jött lányok szexuális kultúrája egyezik a nép kulturájával...ami,tehát áldott tudatlanság.


"Leszoptam a barátom terhes leszek?"

2023. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#6 A k**vás viselkedés is épp úgy fakadhat a nőknél megfelelési kényszerből. Nem mindegy, hogy valaki azért vállal be nőként mindent, amit csak kíván a pasija, mert maximálisan meg akar felelni neki, és fél, hogy ha nem teszi meg, akkor elhagyja/megcsalja. Ebben az esetben a nőnek nem magas a szexuális kultúrája. Ha viszont azért vállalja be ezeket a dolgokat, mert tudja, hogy számár is így lesz örömteli a szexualitás, akkor pedig magas a szexuális kultúrája.

Szerintem egy magas szexuális kultúrával rendelkező ember képes a kompromisszumokra is, és nem vár el mindent a párjától, akkor is ha az nem akarja.

2023. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aki nem tud a párjával őszintén kommunikálni a szexről, vágyairól, szexuális elakadásokró, és nem nyitott arra, hogy megértse a párja szexuális működését (ami valószínűleg eltér az övétől), annak nem magas a szexuális kultúrája. Akinek magas a szexuális kultúrája, az tudja, hogy munkát kell fektetni abba, hogy jó legyen a szex, és hogy úgy tudja megélni, ahogy szeretné. Meg kell ismerni a saját szexualitásunkat, hogy mik a vágyaink, a szexuális viselkedéseink mögött. Ezzel kezdődik a szexuális kultúra.
2023. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

*mik vannak

#9 voltam

2023. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!