Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominák, domináns lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominák, domináns lányok, akad köztetek, aki kimondottan csak a szerepjáték alatt szereti alárendelni a partnert, a kapcsolatban ugyanakkor képes tisztelni őt?

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Lady medusa.
2023. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Az egy elmebeteg.
2023. jún. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Mikor foglalkozás van akkor mindenki tudja hol a helye

Kapcsolatban viszont egyenlő felek vagyunk Ugyan olyan férfi mint bármelyik más.


Azért mert Lakatos Levente csinált Lady Medusával interjút nem azt jelenti hogy ez a Nő a BDSM világban meg a Dolinák közt a nagy valaki . Számtalanszor mondott ellent magának van még hová fejlődnie..

2023. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Dominák *.

Ez az interjú csak Reklám miatt volt neki jó egyébként nem a legjobb alany volt ... egy nő aki indítódik a férfiaktól nem szeret hozzájuk érni . Fszt is kesztyűben fogja meg mert fúj .

De végülis mennek hozzá fizetnek neki mert csinos és latex lady

De emberileg 0

2023. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Undorodik *

Bocs az elírásokért

2023. jún. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Lady Medusa miert elmebeteg 2.?
2023. jún. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
6 valószínűleg nem tetszett neki a stilusa
2023. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
# 4. vak vagy: a pvc / lakk anyagot jobb nem összekeverni a letex-szel.
2023. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

8 nem vagyok vak

Tudom hogy hord lakkot és hord latexet is

Hidd el jobban ismerem a csajt mint gondolnad

2023. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ezek a szerepek csak az ágyban vannak jelen, szerintem ez a normális, persze enyhébb irányító szerepet felvehet az egyik fél, de ennyi.


"képes tisztelni"... :D hogy lennél együtt valakivel akit nem tudsz tisztelni?


Amúgy nem tudtam ki ez a medusa de rákerestem, twitteren picit letekertem, hát komolyan, azok az üzenetek amiket kitesz, jézusom, aki ilyen h*lye az meg is érdemli, hogy így lehúzzák :D Nagyon elkeseredettnek kell lenni ahhoz, hogy valaki egy ilyen "nőhöz" forduljon. Arca nem szép, teste ok, ezt elég sokan tudják hozni szerintem fizetős dominák között, és akad köztük normális is.

2023. jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!