Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominák, domináns lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominák, domináns lányok, akad köztetek, aki kimondottan csak a szerepjáték alatt szereti alárendelni a partnert, a kapcsolatban ugyanakkor képes tisztelni őt?

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 23:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem havi egy két alkalommal az együttlétek alkalmával megkötöz és rendesen elfenekel, egyszerűen ez jó neki. Eleinte zavart egy kicsit mert én nem vagyok, voltam BDSM rajongó. Viszont tudom erre szüksége van, egyébként rendesen működik a kapcsolatunk és tudunk úgymond normálisan is szeretkezni.

Elég szertartásszerű egyébként amikor elfenekel, van, hogy rendesen fáj, őszintén szólva viszont találok benne némi élvezetet is. Nem gondoltam, hogy valaha így lesz.

2023. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a szerepjátékon belül szoktam alárandeltté tenni a férjemet. De a hétköznapokban normálisan élünk és szoktunk "normálisan" is szexelni
2023. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!