Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori Magyarországo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori Magyarországon a ddlg-n belül a Mommy-Littleboy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ha jól értelmezem, akkor ez egy olyan kapcsolat, ahol a nő anyukát, pontosabban nevelő nőt játszik, a férfi pedig kisfiút, és ennek megfelelően élik mindennapjaikat. Ezekben a kapcsolatokban mindenképpen két felnőtt emberről beszélünk, a kapcsolatban nem a szexualitás dominál, -habár fontos elem-, de inkább a pár életvitelére jellemző a mommy-little boy felállás. Általánosságban elmondható, hogy a nő irányítja a dolgokat, a férfi pedig tanul tőle és alkalmazkodik. A szabályokat nyilván közösen alkotják, de ebben is inkább a nő dominál.


Szerintetek mennyire gyakori az ilyesmi, illetve hol érdemes ilyen irányultsággal keresni akkor, ha még érintetlen vagyok a témában, viszont szívesen beszélgetnék erről tapasztaltabbakkal?



2022. júl. 19. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
attól függ, melyik oldal érdekel téged
2022. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ritka mint a fehér holló. Eleve kevesen vannak akik a BDSM szerint alakítják a szexualitásukat, azon belül is a nők között kevés aki domináns és nem szubmisszív, vagy switch.

Ha erről akarsz diskurálgatni akkor smpixie.

2022. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten ritka.
2022. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1, a little oldal

2, köszönöm, már próbáltam, de nem győzött meg a közösség...

2022. júl. 19. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Te melyik vagy? A mom vagy a boy?
2022. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
boy:)
2022. júl. 19. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Boyként én is szívesen beszélgetek róla, mert itthon nagyon-nagyon nagy mák kell hozzá, hogy ilyen partnert találjon az ember :D
2022. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy az igazi ha anyuci egészséges szexuális életet él, a kicsi fia pedig ennek a közelébe sem juthat, nem? Még nem elég nagy ehhez, bár előfordul hogy mocorog neki valami ha meglátja anyucit meztelenül vagy kihívó cuccban, de ilyenkor anyuci megbünteti mert illetlen :)
2022. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

En nem ertek ehhez,de nekem nem jönne be.Nem lehet b.szni?Mi ebben a jó??

Gügyögsz a sarokban?Vagy mit csinálsz?

2022. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!