Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki felcsinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki felcsinált valakit/valaki felcsinálta?

Figyelt kérdés
Pontosan hol, mikor történt? Hány évesen? Megbántad a szexet? Akivel szexeltél vele maradtál? Megszületett a gyerek?

2023. jún. 10. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Sokszor, minden volt. Megszakítás mellett, védekezés mellett, el kellett vetetni betegség miatt, vetélés. Több csaj, feleség. De aztán született három szuper gyerekem is végül.
2023. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
A nejemet. Az is szamit?
2023. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerető voltam a kapcsolatban, próbálkoztak a férjével ,de orvosi vizsgálatok után nem lehetett a palinak gyereke, de a csaj akart. Onnan kezdve nem védekeztünk, van esély hogy az enyém, de szerződést is írtunk hogy nem terhelhet soha a gyerek költségeivel. Nyilván furcsa érzés, de úgy gondolok rá hogy valójában a csávónak sikerült jó fickókat feledzeni.
2023. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretőként férjes nőket,védekezési hiba,elvetették.Kapcsolatban lettek saját gyerekek.
2023. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Részegen megdugtam egy borzasztóan ronda nőt. Kár volt.
2023. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

2016.04.02.án történt

A lakásunkon történt

Évfordulonkat Ünnepeltük .

Hát jól sikerült


2016. 05.05.én pozitív lett a teszt .


2016 decemberében szültem

Nem bántam meg


22 éves voltam mikor terhes lettem


2018.07.29.én szét mentünk

Azóta én egyedül vagyok. Nem is szeretnék kapcsolatot

2023. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kis jogi kisokos: NEM lehet a születendő gyermek minden jogáról lemondani előre! Az öröklési "jogról" un. köteles részről a szülő NEM tud lemondani. Akár te neveled, akár nem, ha apaként bejegyzésre kerülsz akkor a gyermek majd a saját, általad nevelt gyerekekkel együtt fog osztozkodni az örökségen (ergo tőlük veszed el).

Gyermektartásról elvileg lemondhat, ha... mondom HA... ugyanis ha az anya életkörülményeiben lényeges változás áll be és a gyermek eltartása indokolja akkor simán élhet felülvizsgálattal ÉS igazat is fog neki adni a bíróság.


Szóval ennyit az előzetesen aláírt mindenféle papírokról. A hazai családjog mindig a gyermek jogait védi, sosem a szülőkét!

2023. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es ebben én is egyetértek! Bármikor kérhet a nő apasági tesztet stb., visszamenőleg is fizetni kell a gyerektartàst, öröklés meg olyan, hogy abból ki lehet túrni a másikat, ez van.


De itt a férjével ezek szerint megvannak és boldogok a gyerekkel. A szerető kb. Fedezőménnek kellett.

2023. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!