Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha vsak felcsináltatom magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vsak felcsináltatom magam egy egyébként házas 2 gyerekes pasival és eltűnök az szerintetek gáz? Azert hogy legyen gyerekúnk a párommal.

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 22:16
1 2 3
 1/25 RRR ***** válasza:
96%

ez nem ilyen egyszerű

és később ebből lehet nem kis gubanc

f

2018. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egy meleg pár tagjával, majd a barátnőd a másikkal, így mindenkinek lesz apja, s anyja is. Plusz ha ne adja isten de valami komoly baja lenne a gyerekednek akkor a vér szerinti apja tud esetleg donor lenni.

Ezt egyébként ha házas pasi lenne a kiválasztott akkor is érdemes. Lehet pl ügyvéd előtt lepapírozni, hogy nem kérsz, vársz semmit a gyermek felnevelésével kapcsolatban, de ha olyan betegsége lenne, akkor szeretnéd a lehetőségét megkapni, hogy megkeresd, hogy volna-e lehetősége segíteni

2018. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
nagyon alja!
2018. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon gáz!

1. Választhatnál függetlent is!

2. Volt már ilyen az életben. Mikor a gyereknek súlyos betegsége lett és szüksége lett volna az apjától csonvelőre ....

3. Mindenképpen őszintén csináld!

2018. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azért családossal gondoltam mert ő tetszik jól néz ki a gyerekei is jól néznek ki mindent tudok róla nagyjából okos is stb. És ugye nem is zaklatna mint mondjuk egy egyedülálló.
2018. febr. 13. 22:27
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem ártana tudni, ő mit gondol erről. A tudta nélkül szerintem gáz, igen, kitolás a gyerekkel.
2018. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Tudta nélkül . Szexelni akar velem amúgy
2018. febr. 13. 22:34
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok privit de nem keresek senkit ettől a konkrét pasitól szeretnék gyereket csak dilemmában vagyok mekkora szemétség esetleg a gyerekkel szemben hogy nem ismeri majd az apjat a féltestvéreit. És a pasival szemétség e ő nem akar gyereket egyébként és a csaladjaval jol elvan így sztem nem tartana rá igényt csak még is na belőle is lenne az a gyerek.
2018. febr. 13. 22:45
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
...és a párod mit szól hozzá? Neki is van némi beleszólása, hogy kinek a gyerekét akarja nevelni. Amúgy elég furcsa, hogy mindent tudsz a pasiról, ismered a gyerekeit is, le is akar fektetni, majd ha megtörtént, hirtelen eltűnsz... Szerintem ne csináld!
2018. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Közben meg az a legnagyobb problémát, hogy itt privát üzeneteket írnak. Ezen az oldalon a privát üzenetek mindennél nagyobb probléma mindenkinek. De a saját dolguk természetes. Furcsa.
2018. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!