Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a prosti nem nézett a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a prosti nem nézett a szemembe orálkor, akkor csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Óvszer nélkül is szoppantott, mert kifizettem. Farkam szép és nagy. Viszont azt tudom csúnya férfi vagyok, a kutyának sem kellek. Utcán is ki szoktak nevetni lány bandák. Szüzességem ezzel a prostival vesztettem el 30 évesen.


Senki szemébe nem szokott nézni egy prosti, vagy tényleg csúnya vagyok?



2023. jún. 15. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Inkább hülye, frusztrált gyökér vagy.
2023. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Ki szoktak nevetni lány bandák? Ez a dolog, hogy szokott kinézni?
2023. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ilyen iskolás lány bandák buszmegállóban és állomásokon mindig kacagnak rajtam.


De nem ovisok, hanem középsulisok. Elég szomorú ez számomra és visszajegyzést is hallottam már, hogy milyen csúnya ember... elég kellemetlen helyzetek.

2023. jún. 15. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy csak azt képzeled rajtad nevetnek? Vagy tényleg oda szólnak?
2023. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Én leszarom az ilyesmit. Asszem az enyémbe sem szoktak túl gyakran; nem csak prostik, random ingyenes nők sem.
2023. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4#

Kerülöm az embereket, ahogy csak lehet mivel kis koromtól tudom csúnya vagyok, sajnos látom.


Volt már, hogy oda szóltak tényleg.


Prostinak is kiperkáltam nem kis összeget, minden extrával együtt és még a szemembe sem nézett orálkor 🤔


Annyi, hogy legalább nem szüzen halok meg.

2023. jún. 15. 19:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rám se nagyon néznek szex, orál közben, még azok se, akik engedik a csókot, és bújósak, ölelgetősek. Én is csúnyának gondolom magam, bár az egyik azt mondta, "semmi gond nincs velem" e tekintetben, de ezt azért nem veszem készpénznek. Van egy nő barátom, ő is azt mondja, hogy nincs gond a kinézetemmel, hiába gondolom úgy. Pedig van egy betegségem, ami miatt torz az arcom. Nem csodálom, hogy nem néznek rám, miközben pénzért szexelek velük.
2023. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
#6 Tán azon gondolkodj, hogy a mentalitásod miatt vagy-e ekkora lúzer, vagy sem. Mert túlzás,amit írsz.
2023. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

Mit erdekel teged, hogy egy prosti szemedbe néz-e orál közben? :)

Egyébkent sem kenyelmes furulya közben belenezni a pasi szemébe, szó szerint nyaktörő mutatvány.

Nincs csúnya férfi! Nincs! Belmondó talán szép? Meg ez a Momoa basszus, döglenek érte, közben olyan, mint egy gázsprével lefújt bkv ellenőr! Nőként mondom. Aztán a Svarcenegger, bocsánat, biztos sch meg tz, ő se szép. Sorolhatnám. Al Pacino, sem, és a Stallone egyenesen torz arcú. Vannak szép ferfiak is, de mondom, csúnya nincs.

2023. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Kizártnak tartom hogy az ilyen kérdések igaziak 😂
2023. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!