Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok, akik impotenciában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik impotenciában szenvednek (tehát nincs merevedés, nem tudnak behatolni), azok ettől függetlenül képesek még ejakulációra, orgazmusra? Egy lankadt hímvesszőt is lehet addig ingerelni, hogy spermium jöjjön ki belőle?

Figyelt kérdés
Illetve az a kérdésem, hogy ha nincs is orgazmusuk nekik, képesek-e arra, hogy ha a partnerüket, feleségüket ettől függetlenül kézzel-szájjal-segédeszközökkel csúcsra viszik, akkor, pusztán a partnerük kielégülésétől egyfajta lelki kielégülést éljenek át, ami kárpótolja őket?

2023. jún. 16. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első számú nagy tévedés, hogy magömlés nélkül is van orgazmus. Ha fiatal vagy, verd ki annyiszor, hogy már semmi sem jön, az orgazmus akkor sem marad el. Orgazmushoz nem kell magömlés, spermium sem kell. Másik nagy tévedés, hogy aki behatolásra képtelen, annak senkinek sem áll fel. Igenis 40 felett, aki impotensnek vallja magát legtöbbször van merevedése, sokaknak olyan, mintha semmi baja nem volna, csak behatoláskor lelankad, vagy nem elég kemény a behatoláshoz. A vágy természetesen megvan. Szóval részemről nem tudok arra válaszolni, hogy akinek egyáltalán nem áll fel, mit érez. De szerintem a 100% impotencia nagyon ritka. Akinek már merevedik, akár csak 50 % -ig az már élvezi, ha simogatják neki. Hát még egy vibrátorral még az enyémet is kőkeményé lehet izgatni. Sajnos állandó, folyamatos izgatás nélkül már nem áll fel. Szerintem ez a többség, akiknél az idős kor okozza a bajt.
2023. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élvezhető a csak nyalás. Jó örömet okozni, meg babrálni. Masszázst adni is tud jó lenne. Nyilván itt a gyakoriságon is múlik, mert lehet ha naponta akkor megúnná.
2023. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen képesek rá (bár nem könnyen). A dolog fejben dől el a fizikai ingerlés csak (igen erősen) rásegít a dologra, de akár teljesen "kókadt" állapotban is kialakulhat mind az ejakuláció, mind az orgazmus (az más kérdés, hogy akinek nincs szervi problémája annak ilyen fokú izgalmi állapotban merevedése is lesz).

Megjegyzem, az impotencia oka legtöbbször nem szervi, hanem pszichés eredetű. A leggyakoribb ok a teljesítménykényszer miatti stressz.

2023. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit elmondok, ha én pl nagyon szeretem, amikor puha a farkam és mert már kimerült és akkor játszanak vele szopogatják. Ha nincs elvárás, akkor lehet ezt magát is élvezné orgazmus nélkül is.
2023. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kustany ***** válasza:
A második kérdésedre egyértelműen IGEN a válasz.
jan. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!