Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Random szex ?

Figyelt kérdés
Melyik volt a legrandomabb szexed ? Hogy történt ?
2023. jún. 18. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Lementünk a barátnőmmel a társasház garázsába krumpliért. Nekiálltunk ott a kocsin. A garázsajtó teljesen nyitva volt. A szüleinek azóta sem tudjuk, hogy feltűnt e, hogy sokáig voltunk lent...:D
2023. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
A szüzességem elvesztése.
2023. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkán
2023. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Swingerben - beszállhatok? 😂

Fesztiválon - öt-hat mondat, útbaigazítást akartam kérni de láttam a szemén hogy hopplá itt több is lehet, már mentünk is a sátor felé :)

2023. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Megfogtam a csaj derekát egy brutál házibuliban, ahol csak üldögéltem a sörömmel. Nem is beszéltünk, csak ránéztem, megcsókoltam, aztán egy árva szó nélkül felkísértem az emeletre, és megbasztam.
2023. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Vonaton. Münchenből mentem Berlinbe éjszakai vonaton. Össze ismerkedtem egy dán sráccal a vonaton és le is feküdtünk akkor.
2023. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Spanyolországban tengerparton egy lépcsőn dugtam meg egy csajt egyetemről
2023. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy fesztiválon egy párhoz csatlakoztam
2023. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!