Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb pasi-idősebb nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasi-idősebb nő?

Figyelt kérdés

Egy elég új tapasztalattal kellett szembenéznem nemrég.

33 éves nő vagyok és azt vettem észre, hogy egyre jobban vonzanak a fiatalabb 20 + férfiak/fiúk?! Régen éppen az ellenkezője volt jellemző erre most ez...

Nem igazán tudok mit kezdeni a helyzettel.

Mennyire működhet egy érettebb nő és fiatalabb férfi párkapcsolata? Időpazarlás vagy megér egy próbát?



2023. jún. 20. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Megér egy próbát.
2023. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Laza kapcsolatnak ideig-óráig jó, de ezek hamar kifulladnak. Hosszú távú kapcsolatnak nem megfelelő. Nekem is volt ilyen fiatalabb pasis időszakom.
2023. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem reménytelen! Egy kollégám (20+) évek óta együtt él egy anyja korabeli (40+) nővel. Sok sikert! Hajrá!
2023. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Én 1 évig voltam együtt egy 48 éves nővel. 23 éves voltam akkor. Nagyon jól működött köztünk a kapcsolat, mindaddig amíg a munkám miatt nem kellett sokat utaznom országon belül, így aztán csak néha találkozunk.
2023. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Számomra sosem volt opció.

De attól még nem lehetetlen és tilos.49/ f.

2023. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen összekeveredtem egy 20 éves pasival. A szex nagyon jó volt, de értelmenül gondolkodott, semmi komolyság nem volt benne. Egy próbát megérhet, ha találsz ilyet, de ne ringasd bele magad. :)
2023. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszítesz ha kipróbálod? Lehet még 33 évesen nem így gondolod, de hidd el nekem k.rvára rövid az élet azon hogy "jaj mit gondolnának mások" f.xságokon téplődj!

Ha erre vágysz csináld! Élvezd már azt a k.bszott életet! Gumit használj, s nem kell azonnal összebútoroznod valakivel csak azért mert dugtál vele.

(ne írj privit nem nő vagyok, +40F)

2023. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ma divat lett ez: 2 esetről tudok, aminek zátony lett a vége, de ez nem jelenti azt, hogy ebből adódóan mind így is fog végződni.

Szerintem jó dolog, mert pl.: kölcsönösen tanulnak a felek egymástól. Régebben nekem is az idősebb nők tetszettek. (F)

2023. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Oldfire ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy idősebb barátnőm. Ideig óráig jó volt.

De én családra vágytam. Ő nem. Így nem tartott sokáig.

2023. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!