Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakit láttak már meg tornadr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakit láttak már meg tornadresszben olyanok, akiknek nem szabadott volna?

Figyelt kérdés

Rengetegen szoktak, - és köztük talán a legtöbb férfi - tornadresszt felvenni otthonra, vagy esetleg aláöltözetnek ha elmennek valahova.


Olyan esetekre gondolok, mint pl. a szüleid rádnyitottak és tornadresszben láttak meg téged, vagy esetleg azt vettél fel strandoláshoz, de olyas valakivel találkoztál, akivel nem kellett volna.


Jöhet minden izgalmas story.


2023. jún. 25. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Rengetegen? Honnan vetted ezt a marhaságot?
2023. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Olvass utána

2023. jún. 25. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Speciel akad 1-2 BDSM ruci a szekrényben, de már bocs volt gyerekszobánk és szorult belénk annyi ész hogy nem strandra, utcára vesszük fel.
2023. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyit hinnék, hogy a srác biztos valamit olyat sportol amihez kell suli vagy munka után, és igénytelen átöltözni.
2023. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Miért olyan furcsa az ha valaki tornadresszt vesz fel, legyen az nő vagy férfi?? Létezik mind két nem számára ilyen. Ez csak nekem ilyen furcsa? Én is olvastam itt ilyet hogy többen is fel szokták venni főleg otthon, valószínűleg azért mert szeretik legalább is erre tudok következtetni, mert én pl nem veszem fel azt amit nem is szeretek, de amit szeretek azt fel veszem. Ezzel szerintem semmi baj, de valahogy ez a tornadesszes dolog ez még is nagyobb port kavar ha fel hozódik. Van aki pólót vesz fel rövidnacival, van aki csak rövidnacit, és van aki tornadresszt, hát mit zavar ez másokat?? Legyél abban amit szeretsz főleg otthon nem??!
2023. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!