Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinél hogyan alakult ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél hogyan alakult ki a tornadressz fétis? Milyet szoktatok hordani?

Figyelt kérdés

Hogyan alakult ki nálatok a fétis? Hány évesek voltatok?


Nektek milyen tornadresszeitek vannak? Küldjetek linket vagy képet!


A rövid vagy hosszúujjút szeretitek jobban? Vagy inkább a cipzáros, nehezebben levehető izgat titeket?



2023. ápr. 5. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen nekem nagyon tetszett a lányokon, és kíváncsi voltam milyen. Majd aztán el szántam magam a vásárlásra is. És nekem nagyon tetszik, szerintem viselni. Nekem elég sok féle van belőle, van ujjatlan, hosszú ujjú, illetve ami a teljes testet el fedi. Színekben feket, fehér, kék, piros.
2023. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogyan alakult ki, de biztosan hatással volt rám az általános iskolai évek, amikoris minden lány abban tesizett még annó.


Irtó sokféle tornadresszt gyűjtöttem össze az évek alatt.


Többnyire rövidujjút hordok a mindennapokban, de télen hosszúujjút is (ruha alatt főleg, ha kimegyek a lakásból). De ezeknél jobban izgatóak nekem a (hátul) cipzárosak.

2023. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon kíváncsi voltam milyen ilyenbe lenni. Nekem nagyon tetszik a kialakitása, főleg az alsó része, imádom, főleg a hosszú ujjú a kedvencem. Elég gyakran fel szoktam venni, főleg pulóver alá. Vagy épp aludni benne. Az hogy teljesen testhezálló fantasztikus benne:)!
2023. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előzőekhez hasonlóan iskolában imádtam nézni a lányokon. Utána lett egy pár, felvenni, masztizni benne. Onnan már csak egy lépés volt az egyreszes női fürdőruha fétis.
2023. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon régóta hordok bodyt, és gyakorlatilag az is majd nem olyan mint a tornadressz, de ugye mégsem, és el határoztam hogy azt is ki akarom próbálni. Nekem tetszik, mondjuk ritkábban szoktam fel venni mint a bodyt.
2023. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam szerintem óvodás korban alakult ki. Ott ugyanis a fiúk is tornadresszben tornáztak az oviban.

A tornaruha iránti szeretetem azóta is megmaradt.

febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!