Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 3 napos kiránduláson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 3 napos kiránduláson belemenni a szexbe egy olyan baráttal, akivel sosem volt semmi, és nagyon régóta ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

Van egy srác barátom, akit nagyon kívánok. Igazából azt sem tartom kizártnak, hogy jók lennénk párkapcsolat céljából, de ő sosem volt még párkapcsolatban, mindig csak alkalmi barátnői voltak, elmondása szerint “hülye a szerelemhez”. Amúgy netről ismerjük egymást 5 éve, többször találkoztunk már, de sosem volt semmi köztünk. Én még nem mondtam neki azt, hogy legyen köztünk bármi, mert neki más a hozzáállása a dolgokhoz. Viszont mindketten szinglik vagyunk, így én nem bánnám, ha lefeküdne velem. Vagy ha netalán barátság extrákkal lenne ebből. Csak kicsit félek, ha majd közlöm vele, vagy rámászok, és ő valamiért nem akarja, és ha nem tudjuk utána megbeszélni, akkor vége a barátságunknak. Jövő hétvégén ketten elmegyünk Prágába, és közös szobánk lesz, 2 éjszakára. Túl sokat ábrándozok arról, hogy miket fogok ott majd vele csinálni, de közben meg félek, hogy buta ötlet. Nem tudom, hogy tetszem-e neki. Nem vagyok csúnya, viszont nem biztos, hogy az esete.

Ti mit gondolnátok?

21/L


2023. júl. 1. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Honnan a bánatból tudhatnánk, hogy a "nem vagyok csúnya" neki mennyire jön be!
2023. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Egy barátságot kár lenne elrontani ezért.

Inkább keress egy titkos szeretõt, akit csak kizárólag ezért hivogatsz el néha.

2023. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1! Nem arra értettem, hanem úgy az egész szitura.
2023. júl. 1. 18:07
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 az a baj, hogy nekem a szexhez és a nemi vágyhoz kell, hogy egy férfit amúgy is kedveljek.
2023. júl. 1. 18:07
 5/9 anonim ***** válasza:
#4! Ebben teljesen egyformák vagyunk.
2023. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, el kell döntened, hogy most már megtartod pasinak is, és akkor friendzone hülyeséget elfelejted -- vagy örökre friendzone-oztad, de akkor meg lekattansz a róla való fantáziálásról.

Ezt a problémát is általában a nők maguknak köszönhetik.

2023. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mássz rá nyugodtan.
2023. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én akihez így vonzódtam mindig ramasztam. A barátság mindig félre lett téve arra az időre.
2023. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 b1812567 válasza:

Ez a "kár lenne a barátságot elrontani" hatalmas közhely, és kb. csak arra jó, hogy lepattintsanak vele valakit.


Ha vonzó, és az ő oldaláról is megvan a kémia, miért ne érezzétek jól magatokat?

Felnőttek vagyok, és kettesben mentek, közös szoba lesz, könnyen lehet, hogy az ő fejében is ilyesmi jár. Érthető, ha félsz úgy indítani, hogy nyíltan elmondod, de egy ilyen kiránduláson számos helyzet adódhat (vagy teremthetsz), ami egyértelmű jelzés rá, hogy szabad a pálya.

Ha a közös szobához tartozik fürdő, akkor nyitva hagyod az ajtót, és kikiabálsz neki törölközőért, vagy más, véletlenül nem félreérthető (de ha nem akarja, akkor kikerülhető) pillanatot kínálhatsz neki. Akár viccesen-egyértelműen is. 21 évesen biztosan tudod már, mit kell tenned. :)



Ugyanakkor - ha vevő a dologra - azzal számolni kell, hogy egy barátság-extrákkal dolognál könnyen előfordul, hogy az egyik fél jobban bevonódik érzelmileg, és komolyabb kapcsolatot szeretne. Jó esetben mindkettőtök.

Ezt a részét érdemes az elején megbeszélni (mondjuk utána, reggeli közben), hogy mindkettőtök előtt tiszta legyen, mit is akartok - ott és akkor - az egyszeri szex után.

2023. júl. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!