Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretem őt mégse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem őt mégse tudok vele lefeküdni normálisan?

Figyelt kérdés
22 Férfi vagyok valahányszor arra kerül a sor hogy lefekszünk egyszerűen nem tudok teljesíteni, nem lesz teljes erekcióm vagy ha van hamar abbamarad. (Előtte több évig nem volt kapcsolatom de ilyen problémám nem volt soha) Őt természetesen próbálom ettől függetlenül úgy kényeztetni ahogy tudom de én nagyon rosszul érzem magam emiatt pedig hihetetlen szerelmes vagyok ebbe a lányba kívül belül olyan akiről mindig is álmodtam és már nem az első eset hogy befuccsolok. Mit tegyek ez mitől lehet? Gyógyszerezni nem akarom magam azért ahhoz fiatal vagyok és úgyérzem egészséges.

2023. júl. 2. 14:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem szűz vagyok.
2023. júl. 2. 14:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ideges vagy, 2 vodka, minden rendben lesz.
2023. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
pedig haver ez kamagra nelkul nem fog menni, vagy csak a sokadik csajjal. rengeteg not kihagytam, mert az izgulastol nem allt fel..
2023. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél potencia növelőt.


Két alkalom és visszajön az önbizalmad és a merevedésed is!

2023. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom akkor azzal
2023. júl. 2. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

majd arra figyelj, hogy honnan veszed a kamagrát mert sok a hamisítvány.

Úgy voltam, ahogy te.Megoldotta

2023. júl. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És tudsz ajánlani ami biztos hogy jó?
2023. júl. 2. 16:30
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
irj privit es kuldok linket
2023. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"22 Férfi vagyok valahányszor arra kerül a sor hogy lefekszünk egyszerűen nem tudok teljesíteni, nem lesz teljes erekcióm vagy ha van hamar abbamarad. (Előtte több évig nem volt kapcsolatom de ilyen problémám nem volt soha.)"


"Azt hozzáteszem szűz vagyok."


Ezt most akkor csak én nem értem? Szóval volt kapcsolatod, de nem szexeltetek? De volt erekciód?

2023. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

És ha még szűz vagy akkor honnan a francbol tudod, hogy nem volt soha ilyen problémád?

De amúgy nem nagy ügy csak be vagy stresszelve.

2023. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!