Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már beszélgetni se lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már beszélgetni se lehet rendesen a lányokkal, akkor hogyan lehetne bármi intimebbet is összehozni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Sehogy 🤷‍♂️

Ott vannak a prostik ott meg nem kell beszélni.

Én nekem sem volt csajom soha.


F/32

2023. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Hogyhogy nem lehet rendesen beszélgetni?
2023. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Mi számít beszélgetésnek?

Szia Ildi jössz dugni?

Mert akkor igazad van, nem lehet velünk normálisan beszélni.

2023. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Akkor nem csipik a szövegedet (Ha elég sok ilyen tapasztalatod van akkor nem a lányokban van a hiba!) Kezdd egyszerre az intimmel, biztosan értékelni fogják. (Csak megfelelö lánynak kell elöadnod. Ld. Rl.
2023. júl. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát haver ha már a beszélgetés sem megy az adott lánnyal akkor sehogy.
2023. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igaza van itt mindenkinek, de szerintem nincsenek helyek ismerkedni. Ez a fő gond manapság. Gondolj bele: A korodbeli nők 90 % -a foglalt, A többi 90 %ánál nem jössz be, a megmaradtak több, mint felével nincsen közös témád. Azt az ezerből egyet, aki hozzád passzol, hogyan találd meg? Sok szerencse, meg rengeteg elutasítás árán. A mai fiataloknak nincsen ehhez türelme, ezért picsognak inkább itt a gyakorin. 65/F
2023. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Whitewolf19 ***** válasza:
63%

Hát.. Én elég elvont vagyok, de mindíg sikerült kapcsolatot teremteni..

Kerüld a kliséket, ne legyél görcsös, legyél tartalmas.


F/28

2023. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok egy alfahím,de mindig volt nőm,az utóbbi időben több is,nekem az ismerkedés könnyen megy.


Néhány tippem a nőkkel való kommunikációhoz:


Próbálj meg lazán viselkedni,magadat add,semmi megjátszás.Légy érdeklődő az ő dolgai iránt,hallgasd meg,a legtöbb nő szeret beszélni.

De mutass érdeklődést,ne csak hallgass,kérdezd,érvelj,cáfolj,szóval légy partner.

De ne akarj túl intelligensnek sem látszani magadhoz képest.


Tartsd a szemkontaktust,miközben vele beszélsz,de ne bámuld,főleg ne a melleit,fenekét.

De azért néha vess egy pillantást ezekre is,lehetőleg úgy,hogy észrevegye,ezzel is jelzed,hogy vonzónak találod.


Ne az intim dolgokkal kezdj,hagyd,hogy idővel arra terelődjön a beszélgetés.Ha bejöttök egymásnak,úgyis szóba kerül.


Soha ne hencegj az előző kapcsolataiddal,az kevés nőnek jön be,hogy mit csináltál más nőkkel.Főleg ne szidd az exeidet előtte.


Szóval csak lazán,mintha egy baráttal beszélgetnél!

2023. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!