Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM kapcsolatra szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kapcsolatra szerintetek lehet találni a neten sub nőt?

Figyelt kérdés

Nekem őszintén eddig egy ilyen kapcsolat jött össze, azzal a lánnyal teljesen véletlenül egy koncerten ismerkedtem meg. Miután ennek vége lett próbáltam a neten nézelődni, de valahogy elég esélytelennek tűnik, a pixie-n senki nem ír vissza (pedig tök kulturált üzeneteket szoktam küldeni), itt meg a nők csak szájhősködnek, ha valakire rá is írsz, az utána lapít.

Szóval van olyan akinek összejött már ilyesmi a netről?


2023. júl. 4. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, s jól látod nem fog mindenki visszaírni. Ha jól tudsz úgymond "csajozni" kommunikálni akkor nem reménytelen a helyzet, de a BDSM terén a lécet még magasabbra rakják a nők mint szimpla viszony esetében.
2023. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy nem a neten kellene ismerkedni, hanem mondjuk eljönni egy BDSM buliba.
2023. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Smpixieről 2 sub lány is összejött.

Társkeresőkről is volt, bár ott nem tudtam hogy subok, csak később derült ki

22F

2023. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

igen, lehet.

innen volt két szubom

smpixiről három


Semmi extra nincsen bennem, türelem, sok levél


45/F/Dom

2023. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mennyire bdsm?
2023. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet találni nekem 2 év alatt öt nő volt
2023. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mennyire? Engem igazából a D/S (uralkodás / alázás) vonal izgat főleg, kisebb büntetésekkel megfűszerezve. De semmi komoly durvulás.
2023. júl. 4. 16:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet itt is, én még nem próbáltam. Bár én jobban szeretem, ha egy exhibicionistával van dolgom, izgalmasnak találom a velük való foglalkozásokat.
2023. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nekem innen volt bdsm kapcsolatom
2023. júl. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire fontos, hogy szép nő legyen. Ducikat (bár van akinek ez pont bejön) könnyű találni pixien is és itt is. Na a komolyabb nőkhöz, komolyabb eszköztár is kell, az neten szinte biztosan nem fog összejönni.


Arra vannak az eseménynek, rendezvények. Meg persze függ attól is, hogy mennyire vagy jó kiállású és tapasztalt.

2023. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!