Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nőnek kell tenni, azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőnek kell tenni, azért hogy jó legyen a szex, az nemi erőszak?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy mindenki erre gondol, amint szoba kerül, hogy a nőnek is tenni kéne, a jó szexért?

Nyilván ne tegyen semmi olyat, amitől undorodik.

De miért ez az alap feltételezés?

Miért nem az jut eszébe, hogy mit tudom én, puszilgassa a nő a pali mellkasát.

Ha valaki ilyet mond, hogy a nő is tegyen a szexért, akkor mindjárt, seggből szájba akarja, és az márpedig erőszak, mert olyat akar, amit a nő nem.



#beszéd #nemi erőszak #A nő is tegyen #Mit akar a férfi
2023. júl. 5. 14:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
bocs, de rosszul írtad a keresőszót, nem "szexről való beszéd" hanem zavaros beszéd :D
2023. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán értem ezt... nem kicsit zavaros.

Szóval a szex és a párkapcsolat maga is olyanok, mint a bicikli, ha nem tekerik, eldől.

Ez mindkét félre igaz.

Természetesen a jó szexhez a nő is kell a férfi számára, a nő számára meg a férfi...és ha kölcsönösen egy " játéknak" fogják fel, akkor lesz igazán kielégítő...ez véletlenül SEM arról szól, hogy egyoldalúan ráerőltetnénk az akaratunkat a másikra.

2023. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Azért mert Én is kényeztetem a férfit az miért lenne nemierőszak?

Nem kényszerít rá senki .

Vagy mit szerettél volna kérdezni

2023. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
11%
Ez a nemierőszakolás ez egy nyugati bullshit. Magyarországon a vak kommondorozás jellemzőbb, mint a feljelentés miatta.
2023. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3. Ahányszor leírom, hogy a nőnek is tenni kell a szexért, mindig ki van forgatva, meg mindenféle unintelligens, erőszakos állatnak mondanak el. Aki nem érti, hogy a nő nem akar anált, meg mit tudom én mit, és én értsem meg, hogy nem kell neki semmit magára erőltetni. Hiába mondom hogy nem erről van szó.
2023. júl. 5. 14:44
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem amit irsz... Most mi a bajod? H ha a nő nem akar anált és ezt elmondja? Ha nem akar akkor nem tudsz vele mit tenni, ha akarata ellenére fenékbe rakod mert te akarod, az már erőszak.
2023. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
74%
#5 ezt beszéld meg a partereddel és majd eldönti akarja-e vagy sem (vagy hogy egyáltalán akar-e tőled valamit vagy sem...).
2023. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
6. Látod pont ezt mondom. Mindenki idáig jut.
2023. júl. 5. 14:55
 9/32 anonim ***** válasza:
74%
Mondanál egy konkrét példát hogy mi a bajod??? Mert ezt így elég nehéz kihámozni...
2023. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Ne ebből az oldalból indulj ki, itt a nők többsége férfigyűlölő feminista.
2023. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!