Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nőnek kell tenni, azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőnek kell tenni, azért hogy jó legyen a szex, az nemi erőszak?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy mindenki erre gondol, amint szoba kerül, hogy a nőnek is tenni kéne, a jó szexért?

Nyilván ne tegyen semmi olyat, amitől undorodik.

De miért ez az alap feltételezés?

Miért nem az jut eszébe, hogy mit tudom én, puszilgassa a nő a pali mellkasát.

Ha valaki ilyet mond, hogy a nő is tegyen a szexért, akkor mindjárt, seggből szájba akarja, és az márpedig erőszak, mert olyat akar, amit a nő nem.



#beszéd #nemi erőszak #A nő is tegyen #Mit akar a férfi
2023. júl. 5. 14:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

30. Ezek mind az exeim voltak. Azóta már megtaláltam azt, aki tökéletesen passzol mindenben.


"Hát ha ennyire rólam akarsz beszélni. Azt szeretném, ha a nő dicsérne szex közben. Ha mondja hogy jó neki ami történik. Ha simogatna, főleg a combjaimat. Imádom a fazon csíkot. Elég vonzó, hogy ráüljön az arcomra. Meg ilyenek"

Nem akartam rólad beszélni, csak nem írtál konkrét példát, ezért érdekelt, hogy pontosan mit is akarsz.

A kívánságaid simán teljesíthetőek, szerintem a nők többségének nem okozna problémát.

Ez nem erőszak, meg fájdalmas szex. Az erőszak az, amikor valamit nem akarsz, mégis meg kell tenned, mert rád kényszerítik/belezsarolnak. Tehát amíg a partnered ezt önszántából teszi, addig nincs baj.

Amúgy nem kicsit élénk a fantáziád, sokkal többet látsz a hozzászólásokba, mint kellene.

2023. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
31. Hát az biztos hogy, tul sokat vagyok fent itt. 😅
2023. júl. 6. 08:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!