Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy izgatnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy izgatnak a gyilkosok/mentálisan beteg/erőszakos pasik?

Figyelt kérdés

Nyilván nem az, vagyis hát nem tudom már. A kérdés igazából arra vonatkozik, vajon mi kell ahhoz, hogy ez kialakuljon? Fiatal nő vagyok, borderlineom van, elég diszfunkcionális családi hátterem, az expasijaim vagy verbálisan, vagy fizikailag, de mind bántalmazóak voltak, mégis

vagy ők hagytak el engem, vagy nekem volt pokoli megtennem. Azt vettem észre magamon, hogy mintha h*lye csitriként a normális pasik eleve nem is vonzanának, de egy olyan férfi, akiben megfigyelhetőek a sötét jegyek ( narcizmus, machiavellizmus, pszichopátia, vagy általánosságban valamilyen cluster b személyiség zavar ) őket hihetetlenül vonzónak tartom. Lehetséges ez attól, hogy valaki érvénytelenítő családból jön, illetve személyiségzavaros?



2023. júl. 5. 15:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9# esnek különösképpen köszönöm, elgondolkodtató volt.
2023. júl. 8. 14:51
 12/14 A kérdező kommentje:
#10, ez a megnyilvánulásod jelentve, remélem, törlik.
2023. júl. 8. 15:06
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
ma 15:06 Baj van veled kicsim. Hidd el, hogy szakorvos segítene.
2023. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az, amit szaknyelven hübrisztofíliának neveznek. Szerintem van köze a gyerekkorodhoz is.

Azért kellene ezt kezeltetni, mert áldozattá válhatsz. Ha a bűnöző férfiak jönnek be, akkor tudnod kell, hogy a bűnöző pasik legfeljebb csak néhány romantikus filmben kedvesek a párjukkal, a valóságban rájuk is veszélyesek. De akár rávehet arra is, hogy fedezd a bűneit, vagy vegyél bennük részt és börtönben is végezheted emiatt.

2023. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!