Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik hogy gombás fertőzést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy gombás fertőzést kaptam?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 hete voltam együtt barátommal gumi nélkül és most vagy két napja viszkető érzést érzek és picit fehér a hüvelyem bejárata.


Ez gomba? Helyre jön magától vagy vegyek egy canestent?


Amúgy a barátom még senkivel se volt együtt előttem létezik hogy tőle kaptam el?


2023. júl. 6. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erzsi te vagy az?
2023. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Viszont gombat nem csak nemi uton lehet kapni. Lehet nem is tőle kaptad, hanem strandon, vagy ha voltál azota beteg.

2023. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyen későn jönne ki? 3-4 hét után? Ha tőle van… meg ő nem is volt senkivel előttem.
2023. júl. 6. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Ennyire biztos vagy benne hogy nem volt előtte senkivel? Ezzel nem azt akarom írni hogy volt,csak az ördög nem alszik. Én az exemtől állandoan gombás voltam,mire kiderült hogy van valakije minimum 1 éve.

Szerintem az orvos többet fog tudni mondani neked 🙂

2023. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem tőle kaptad el.

Ha szoktál masztizni, lehet akkor kaptál el valamit, vagy nem szedtél antibiotikumot? Attól is lehet.

2023. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szedtem mielőtt vele talalkoztam szoval az meg regebben volt
2023. júl. 6. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van a Canestennek drogériában kapható tesztje, ami kimutatja, hogy gombás vagy bakteriális fertőzés.
2023. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi majd veszek egyet:)
2023. júl. 6. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
3-4 hét sok idő.. tuti, hogy nem tőle van.
2023. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mitol lehet akkor, meg sose volt hasonlo problemam.
2023. júl. 6. 20:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!