Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, amikor a nő kézzel vagy szájjal a csúcs közelébe juttatta a férfit, de addig nem engedte elmenni, amíg meg nem ígértetett vele valamit?

Figyelt kérdés
Férfiak és lányok szemszögéből is kíváncsi vagyok ilyen helyzetekre. Persze nem feltétlenül halálkomoly kérésekre gondolok, lehetnek kis incselkedések, agyhúzások is. Nekem nemrég a barátnőm azt mondta, hogy addig nem fejezi be, amíg meg nem ígérem, hogy elmegyünk valahova, amihez korábban nem nagyon fűlött a fogam. Kiszolgáltatott helyzetemben nyilván belementem, és közben rájöttem, mennyire izgatónak találom ezt a szituációt. Ezt elmondtam neki is, remélem nem él vissza vele nagyobb dolgokkal :) Ti is játszotok ilyesmivel?

2023. júl. 7. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Én nem épp ilyen szituban hanem amikor meloban megdicsért a főnök es nagyon örült valaminek akkor mondtam neki hogy nah szoval ilyenkor kell akkor kérni, szeretnék szabira menni:D

Csak pislogott:D

2023. júl. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így szoktam labmasszast meg popsinxalast kieroszakolni xd
2023. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy létező kink

Ha tetszik, akkor kérd még, hogy csinálja. Meg lehet beszélni, hogy mi az a kategória, ami még belefér

2023. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!