Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szórakozóhelyen egyéjszakást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen egyéjszakást találni veleszületett képesség vagy tanulható?

Figyelt kérdés

Amennyire én látom a férfiak jelentős részének, köztük nekem is ez nem megy annyira simán. A buliban is meglehet figyelni, hogy sokan nem is mernek odamenni a nőkhöz, inkább csak magukban ökörködnek vagy állnak a tánc tér szélén. Akik meg odamennek is jó részt elég bunkó módon teszik, le is pattintják őket hamar. Az az igazság, hogy nem mindenki nem született olyan szuper jó kommunikációs készségekkel, hogy annyira magabiztosan odamenjen és ledumálja a bugyit a csajról, pedig tudom, hogy a kultúrában így állítják be az "alfákat". Sokszor nem is hallod a másikat, így másképp kell vonzalmat ébreszteni.

Meg a másik kérdés, hogy hol vannak a határok, mert látom, hogy sokan egyből fogják is meg a nők fenekét vagy tapizzák őket, de ez elvileg zaklatás is lehetne a mai metoo-s világban. Szóval azok, akik sikeresek ebben, azok születésük fogva ilyen magabiztosak, hogy ennyire tudnak nyomulni vagy ők is tanulták időközben. Mert aki viszonylag introvertált, annak valószínűleg nehéz eljutni arra a szintre, hogy ennyire gyorsan tudjon olyan erős vonzalmat kiváltani, ami ilyen helyzetben kell. Vagy csak van a nagy számok törvénye és ha elég soknál bepróbálkozik az ember, akkor előbb-utóbb csak becsúszik egynek?



2023. júl. 8. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Szórakozóhelyen a nők 90% a egyéjszakás.
2023. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Odamegyek, meghívom egy italra, ha elfogadja akkor benne van. Dumálunk, lelépünk. Legtöbbször már a kocsiba rábukik a cerkára.

Lakásra megyünk, másmap reggel elköszön. A leggtöbbnek a nevére sem emlélszem.

Kicsit jól kell kinézni, jó dumával.

2023. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Bemegyek a helyre,leszólítom a legjobb csajt és elviszem. Ennyi a titok
2023. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ezaz. A jo duma. Nekem az nincs. Plane egy hangos helyen. Ugy erzem ott a korulmenyek nem optimalisak.
2023. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4

A legtöbb csaj azért megy ilyen helyre hogy megdugassa magát. Nem kell magasröptű esszèket megosztani veled.

2023. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A jó csajokat azért tényleg nem könnyű. Válogatnak nagyon, mert tudják, hogy értékesek. Mindig van az alja, akiknek egy ital elég.
2023. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez mint a tánc. Van akinek született ritmusérzéke van, lát másokat, elkezdi és szinte belülről jönnek ösztönösen a mozdulatok, másnak sok-sok gyakorlással megy ugyanez, s van akinek külön táncóra kell hogy egy átlagos táncos legyen belőle.

Az alkalmizás emelt szintű "tánc" (csajozási) képességet igényel. Ott rövid idő alatt kell a szexhez elégséges szimpátiát, bizalmat, vonzódást teremtened. Szemben egy normál ismerkedéssel, ahol van időd, akár több randin át is ugyanezt felépítened.

Nem baj ha nem megy az alkalmizás, nem fog mindenkinek. Haladj akkor az "időigényesebb" úton a normál ismerkedés mezsgyéjén. A lényeg hogy kezd el!!! Lépd át a korlátaidat és indulj meg! S ha elutasítanak akkor mi van? Felállsz és továbbmész, újra meg újra, ha kell 1000x próbálva - hidd el a "nyeremény" (egy szerető társ) van akkora érték hogy megérje előtte akár 999 kudarc is. Na hajrá!

2023. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2# Mit kell mondani, hogy pl jöjjön ki a kocsihoz? Előtte megbeszélitek, hogy alkalmi szex?
2023. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mi ez a hülyeség?😆

Mi az hogy kimész a kocsihoz? A piálás után? Mész kocsival a lakásra ittasan? Vagy te narancslevet iszol a szórakozóhelyen? Ha meg gyalog mész vissza a lakásra, akkor minek a kocsiba visszamenni?

Nagy kamusztori


Nekem tényleg volt egyéjszakásom szórakozóhelyről, úgy nézett ki hogy odamentem, elkezdtem táncolni vele, a 2 barátnőjét leszartam. Fülbe súgva beszéltünk pár szót, lesmároltam, 1-2 órát elvoltunk kettesben, aztán hazakísértem gyalog mivel nem lakott túl messze és végül nála aludtam. Haverok meg hivogattak hogy hova tűntem

2023. júl. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Gerinc kérdése is... tudom, hogy ez jellemző, de vannak, akik nem süllyednek ilyen mélységekbe. Mondják: egy bizonyos szint felett nem süllyedünk egy bizonyos szint alá. Ez pedig azon bizonyos szint alatt van.

Sem magam nem tartom erre kaphatónak, s nem is veszek senkit komolyan, aki ezen akárcsak gondolkodik is... Döntéseik mutatják meg jellemünk...

2023. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!