Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki tudna megerősíteni/cáfolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudna megerősíteni/cáfolni az elméletemben? Van néhány példa előttem, és gyanússá vált számomra hogy a homoszexualitás nem egy veleszületett dolog.

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem ez akkor alakul ki, amikor az adott személynek az azonos nemű szülőjével van komplexusa.Sokan vannak pl.akik állami gondozottak, arányaiban sok közülük a homoszexuális, vagy az apa/anyakomplexusos.Tehát én ezt valamilyen kötődési zavarként tudnám definiálni.Nem rosszindulatból írtam ki a kérdést,előrebocsátom és nem akarok senkit megbántani.Kíváncsi vagyok,hogy milyen a kapcsolata az azonos nemű szülőjével azoknak,aki melegnek vallják magukat.

2019. aug. 13. 07:53
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
*akik
2019. aug. 13. 07:59
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

A sok-sok tudományos kutatás mellett a te "elméleted" bizony merőben új és baromi tudományos! xD

Genetikus vagy pszichológus lennél? Vagy mindkettő?

2019. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell támadni,egy kérdést kiírtam minden bántó szándék nélkül.
2019. aug. 13. 08:10
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Negatív vagy pozitív komplexusról beszélsz?

Én nem vagyok jóban apámmal, rideg a kapcsolatunk és meleg vagyok. Mi a következtetés?

2019. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Igen,pont erről beszélek. Nem kaptad meg az azonos nemű szülődtől a szeretetet. Köszönöm a válaszodat!
2019. aug. 13. 08:27
 6/35 anonim ***** válasza:
82%

Ez fura de van benne valami. A haverom is meleg, apjaval utaltak egymást. Az anyukajat viszont istenitette mindig.

Naluk ráadásul a teso is meleg.


De ilyesmi van egy másik baratomnal is. De ott nem is volt apa pelda mert egyedül nevelte az anyukaja.


Erdekes felvetes

2019. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
A túl férfias rideg kemény apák akik szerint nem szabad a kisfiút szeretgetni,babusgatni tévednek.Pont nekik lesz nagy eséllyel meleg a fiúk.De azok az anyák is,akik nem szeretik eléggé a kislányukat és mondjuk inkább fiúpártiak,vagy túl hamar elveszítette,nem nevelte stb... Szeresse mindenki a gyerekét nemtől független,mert ez a fajta “szeretetdeficit” visszafordíthatatlan és nagyon megnehezíti ezáltal a gyereke életét. Ezekkel a sorokkal nem ártani szeretnék remélem mindenkinek egyértelmű.
2019. aug. 13. 09:04
 8/35 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes a felvetés. Sajnos az én apám, ahogy írtad túl férfias akar maradni és rideg hozzám, hiába egy házban élünk. Az édesanyám két éve meghalt, így már csak ő maradt nekem. Munka után inkább edzőterembe vagy bulizni megy, minthogy velem időt töltsön sajnos. 16/F M
2019. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Leszbikus lány vagyok,és mindig nagyon jó kapcsolatom volt mindkét szülőmmel,törődtek velem rendesen,szóval szerintem az elméleted itt megbukik.
2019. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
96%
En ezt az elmeletet boritom, nekem mindeket szulommel jo a kapcsolatom.
2019. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!