Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szerintetek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek egy nőnek mit kell csinálni ahhoz, hogy ne mondjátok rá, túl passzív a szexben?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt azt, mi az, amire már azt mondjátok, hogy zavaróan kevés dolgot csinál?
2023. júl. 20. 11:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Foglalkozzon magától a férfi nemi szervével,éreztesse azt,hogy nagyon akarja.Bátran lovagoljon,szopjon.
2023. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Vegyen részt ő is az aktusban, ne csak "elszenvedje" azt.
2023. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Ne csak az "uszadékfa" pózt ismerje. Legyen aktív, váltsunk pózokat, szeressen szopni és ne könyörögni kelljen érte.
2023. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem egy ferfinak kell kihozni a nobol a legjobbat.

Ha a no akarja, onnantol kezdve mar a pasin mulik, mekkora lesz a musor

2023. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk átveheti az irányítást. Idővel zavaró, ha szinte csak én mozgok, neki pedig esze ágában nincs mozogni, csak befogadni.


Első tartós kapcsolatom ilyen volt. Túl szubmisszív volt a lány, és megkellett kérnem, hogy üljön már rám, vagy nyugodtan mozgathatja a fenekét, amikor kutyában csináljuk, magától sosem csinálta.

2023. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha már bármilyen visszajelzést ad közben, akkor az nekem már elég, nem passzív. Akivel csak történnek a dolgok és még kitalálni se nagyon tudom (nem kevés tapasztalattal), hogy jó-e amit csinálok vagy változtassak-e valamin az nem jó.
2023. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

"Szerintem egy ferfinak kell kihozni a nobol a legjobbat.

Ha a no akarja, onnantol kezdve mar a pasin mulik, mekkora lesz a musor"

a szex páros műfaj. mindkét fél aktívan kell hozzá.

2023. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 mikeXxX ***** válasza:
100%
Nem csókol nem orálozik nem simogat csak fekszik a hátan mint egy darab fa ès fantázia sincs benne semmi ès sajnos ebből jó sok van sajna . 43f
2023. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Túl nagy extrákat nem várok el, de nincs is annál rosszabb amikor egy nő csak úgy hanyattvágja magát és az ágyaba belesüppedve még hátra is homorít. Hiába van nekem az átlagosnál nagyobb, azért szeretek én is komfortosan szeretkezni, főleg ha kényelmesen oda akarok férni, a magasságom a hosszú lábaim miatt ne kelljen már spárgában szexelni.

37/f

2023. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!