Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgytársaim, kinyalatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, kinyalatnátok magatokat egy gyógyfürdő kabinjában, egy idegen férfival?

Figyelt kérdés

Fiatal lány koromban erre vágytam, de sajnos akkor a szüleimmel nyaraltam és édesanyám mindig figyelte, hogy hol vagyok és mit csinálok.

Most már ötvenes vagyok, néha egyedül megyek a fürdőbe és eszembe jutottak ezek a gondolatok, hogy milyen is lenne...

Csak én vagyok ilyen vagy más nőnek is vannak hasonló vágyai?



2023. júl. 22. 22:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
* Ezekben a cikkekben nem írnak * arról, ...
2023. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

10


Értelek, ez érdekes.


Majd írok ehhez még 1-2 gondolatot, de most ebédidő van. 🙂

2023. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy ilyen nyalással kapcsolatos vágyaink csak nekünk férfiaknak vannak. Amikor ülök a medencében azzal szórakoztatom magam, hogy kit nyalnék ki és kit nem. Nem a kor a döntő. Persze sohasem kezdeményezek ponosan a posztoló által felvetett indokok miatt.
2023. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

13-as:


Pedig lehet, hogy valaki örülne, ha kezdeményeznél.

2023. júl. 23. 13:28
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd úgy, hogy hosszasan szemezek veled. Már csak a fürdőt kell megtalálni. 13 voltam.
2023. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, kedves kérdező és Uboot! 🙂🙂
2023. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
63%
Lehet kinyalatnám..
2023. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
89%
Izgalmas a gondolat. 38N
2023. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
67%

Pont tegnap előtt kerültem olyan helyzetbe, hogy (19L vagyok) ugye nagyon szeretek szaunázni, de szökőévente csak egyszer jutok hozzá, és most végre újrs mehettem. Aztán egy idő után úgy cserélődött a társaság, hogy 4 férfival maradtam egyedül a szaunában. Nem akartam csinálni semmit, de valahogy izgatott a tudat hogy így össze vagyok zárva nálam idősebb férfiakkal (egy 60as, a másik 3 kb 40es/50es), és kicsit rájátszottam a dologra, hangosan lihegtem és nyöszörögtem (akkor már jó ideje bent voltunk, mindenkiről patakokban folyt az izzadság), elterültem a törölközőmön és kinyomtam a melleimet stb, és külön külön felváltva szemeztem mindegyikükkel.

Nyilván nem történt semmi, de jó volt, az egyikük nagyon durván felfalt a szemével pl.

2023. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
69%

19


Szép kis vasárnapi kora esti mese volt ez, Pistike. :)

2023. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!