Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgytársaim, kinyalatnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, kinyalatnátok magatokat egy gyógyfürdő kabinjában, egy idegen férfival?

Figyelt kérdés

Fiatal lány koromban erre vágytam, de sajnos akkor a szüleimmel nyaraltam és édesanyám mindig figyelte, hogy hol vagyok és mit csinálok.

Most már ötvenes vagyok, néha egyedül megyek a fürdőbe és eszembe jutottak ezek a gondolatok, hogy milyen is lenne...

Csak én vagyok ilyen vagy más nőnek is vannak hasonló vágyai?



2023. júl. 22. 22:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
61%
#20 nem kötelező elhinni, de megtörtént. Mi ez egyébként itt gyakorin, hogy bármi, ami kívül esik a ti be-ki-be-ki mechanizmusotokon, akkor az már nem is lehet valós? Ahigy a kérdező, úgy én is fantáziáltam ilyenekről, azért mert vele nem történt meg, ő egy nő, és mert én árratlanul szemeztem pár férfival, egyből fiú? Hogy van ez?
2023. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
38%

19 "Nyilván nem történt semmi, de jó volt, az egyikük nagyon durván felfalt a szemével pl."



Ha annyira nyilván, hogy nem történt semmi, akkor mire volt jó????


Komolyan nem értem a lányokat

2023. júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
59%

21


Hát ez (a 20-as) csak a beugratós kérdés volt nyilván. A 21-es válaszod után nagyjából elhiszem, hogy nem Pistike vagy.


"... hangosan lihegtem és nyöszörögtem (akkor már jó ideje bent voltunk, mindenkiről patakokban folyt az izzadság), elterültem a törölközőmön és kinyomtam a melleimet stb, és külön külön felváltva szemeztem mindegyikükkel."


Hát figyu, ha én ilyet csináltam volna valaha egy szaunában, akkor tuti fix, hogy nem annyi lett volna a vége, hogy megbámulnak. :) Nem vagyok egy rámenős nő egyáltalán, kb. soha életemben nem szemeztem senkivel meg nem flörtöltem senkivel, de egy ilyen előadás után tuti, hogy az egyik pasival (aki a legjobban tetszett volna) elvonultunk volna valahova. Nem tudom, neked ez hogy nem jött össze. :)

2023. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%

#22 mert alapvetően vallásos és nagyon durván konzervatív környezetben élek. Jó érzés néha r*bancnak éreznem magam anélkül, hogy bármi következménye lenne.


#23 családdal voltam, csak a szaunában hagytak magamra mert azt rajtam kívül senki nem szereti. Amúgy végig esélyem se volt semmilyen kalandra, vagy legalább ismerkedni. Pedig nem mondom hogy nem vettem volna szemügyre közelebbről az említett férfit :)

2023. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
35%

24


Ó, értelek. Hát ez elég sajnálatos dolog. (Amit írsz a családodról/környezetedről.)


23 voltam

2023. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Én a húszas éveim közepén járok, de tini korom óta vágyom arra, hogy egy másik nővel legyek együtt, sokszor eszembe jut azóta is, vágyódom

De ahogy Te is írod, nehéz ilyenre találni megfelelő személyt

2023. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
38%

26


Akkor ez a vágyad nem egészen a heteroszexuális kategóriába tartozik... :)

2023. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2023. aug. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
55%
Izgalmasan hangzik, de szerintem nehéz lenne kivitelezni...
2023. szept. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

20-30 közti férfi vagyok és olvasva az egészet és arra gondolva, hogy nekem volt nagyon sokkal idősebb barátnőm is, szerintem van rá esély ha nyitottak az emberek. Persze mint írtad, a kezdeményezés hiánya megnehezíti a helyzetet. Szerintem akkor hívd fel magadra a figyelmét, ha épp van a helyszínen kiszemelt és adj olyan jeleket, persze finoman, hogy szeretnéd ha ez megtörténne.

Teszem azt, jelenleg én szingli vagyok és ahogy végig gondoltam amit írtál, még kapó is lennék rá :)

Ebből kifolyólag biztosan van más is ezzel, igy az esély mindig létezik :)

2023. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!