Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire normális "állapot"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális "állapot" egy férfinál ?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok.

Elég korán 12-3 évesen elvesztettem a szüzességem.

Szinte már 9-10évesen annyira érdekeltek a nők, hogy viccen kívül napi minimum kb 2x alkalommal is masztiztam.

Szóval a mondanivalóm lényege az az, hogy 17éves koromig intenzíven csajoztam, flörtöltem, ismerkedtem és rengeteget szexeltem !Mindezt meg fűszerezve azzal, hogy egy olyan afféle "sárm" szerű megjelenésem, de inkább kisugárzásnak nevezném,szóval ez már nincs meg bennem.

Össze kerültem kb 18-19évesen egy akkor már kb 2éve ismert lánnyal, bele estem abba a csapdába, hogy totálisan bele zugtam.

Kb mint egy vak szamár aki fejjel esik bele a gödörbe szitu volt! :(

Össze költözések után kicsivel több mint 3évvel született is egy kislányunk. Az ex párommal külön élünk lassan 2éve.Igazából a lányommal meg van az a apa lánya kapcsolat szeretem őt mint lányom és büszke is vagyok rá hogy mindenek ellenére is jó kapcsolatott tartunk fent.

Viszont az anyukával semmi kötödés semmi extra nincs köztünk.


Mindennek is a lényege!

Nekem nem az ex párommal hiányzik a szex vagy akár bármiféle kapcsolat is!

Nekem a múltam hiányzik! Annyira erős és kitartó vágy van bennem, hogy szexelhessek (egy lovat is "megszexelnék és meginnám a vérét is :D "!)

hogy éljek újra úgy mint mielőtt komolyan nem kezdtem el akkorában az exemel!

Ha elkezdek flörtölni akár írásban akár szóban is és eljutunk addig a pontig,90°% hogy petting után be mondja, hogy "nekem komoly kapcsolatra lenne szükségem" amivel teljesen lelomboz! :D

Egyszerűen iszonyodom a szerelem és a szeret szótól, és attól mikor felhívnak alkalom után és be próbálkoznak hogy "hol vagy?, mit csinálsz, hova mész stb".


Szóval ez normális?

Hogyan kellene éljek és be pótolnom azt a kimaradt elég sok évet az életemből ?



2023. júl. 25. 08:15
A kérdező szavazást indított:
Éld ki magad menny rá minden guruló mozgó személyre IS aki adja magát hiszen férfi vagy és ne törődj senki véleményével
Találj egy komoly kapcsolatot amibe meg vagytok ketten (később akár a lányoddal is ki jön majd a csaj)
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Ez normális, de próbáld megcélozni a tibipkus ribiket. Meg amúgy is ha valakit csak úgy meglehet b@szni miből gondolja, hogy "komoly" kapcsolatot akarok vele vicc.
2023. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Sok lány nem éri fel ésszel, hogy ha könnyen kapható, azzal veszít az értékéből. Attól dugni ok, de nem ő a feleségnekvaló.

Vállalom, h lepontoztok.

2023. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

2# én nő vagyok és egyet értek. Miért ezek azt hiszik h utána komolyan veszik őket?

Akkor most hány éves vagy kérdező?

2023. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Telibe kell verni akit lehet.
2023. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan lányt kell keresned akinek hasonlo igenyei vannak. Csak szex és ennyi, de azert ha lehet ne alázt meg....
2023. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elején lekkell szögezni hogy csak szex és más semmi.
2023. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel már 28 éves vagy, nem teljesen normális amire vágysz. Vannak nők, akikre azt mondják,hogy fehér májúak, akik állandóan szexelnének, te ilyen vagy fiúban. Nem tudom, ez elmúlik-e valaha, de nem normális állapot. Keress egy szexuálpszichológust.
2023. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es! F@szságot írsz. Ez nem kor, hanem ember függő. Van aki 50évesen is csak dugni akar.
2023. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!