Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szingli pasik, titeket mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli pasik, titeket mennyire zavar ez az állapot?

Figyelt kérdés
Mióta vagytok szinglik és hogy "kezelitek" a helyzetet? :)
2023. júl. 27. 12:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Mindent megteszek, hogy ne legyek az.
2023. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem zavar. Nevezzünk régimódinak, de magam csak akkor kötöm le, ha valóban hősszerelmes vagyok, ami pedig ritkán esik meg. 20 éves koromig önértékelési gondjaim voltak, így nem is csajoztam, akkor lett egy távkapcsolatom aminek aztán vége lett, és azóta is szingli vagyok.

Nagyon nincs mit kezelni rajta, a háztartásom el tudom látni, főzök,mosok,takarítok, szexre pedig ha van lehetőség kihasználom akár alkalmi, akár hosszabb távú barátság extrákkal téma. 33/F

2023. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy ha egy szingli srac kanos lesz, azt hogy lehet kezelni?


3 felekeppen lehet:

1. megoldja maganak otthon

2. keres valakit, hogy megoldja neki, akar baratno vagy alkalmi kapcsolat keresesevel, akar fizetos lanyok szemelyeben

3. keres maganak egy elfoglaltsagot, amivel eltereli a sajat figyelmet errol, mondjuk elmegy falat maszni, vagy turazni az erdobe, vagy surubben megy moziba, beul a haverokkal sorozni, stb.

2023. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

Engem mar nagyon zavar jo lenne találni egy rendes lányt

30/f

2023. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen leszarom, úgy kezelem a helyzetet, most görcsöljek rajta? akkor megoldódik? :)

Majd ha jönni akar valaki nekem is megfelelő az életembe, akkor majd jön.

2023. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát örülnék, ha lenne párom, de annyira azért nem görcsölök rajta, próbálok eljárni társaságba, haverokkal sörözni, ismerkedni, ahol lehet. A szex persze hiányzik, de azt másképp is meglehet oldani átmenetileg.
2023. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez itt a lúzer, csúnya pasik rovata?
2023. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 GFman ***** válasza:
90%

Engem konkrétan semennyire nem zavar!Volt amikor gondoltam rá, hogy jó lenne egy komoly kapcsolat, egy normális lánnyal, de idővel elmúlt.

A függetlenség, szabadság a legjobb benne.Több nővel sexeltem az elmúlt években, mint mikor 20-on évesen próbálkoztam a csajozással.

Amúgy meg nem vagyok életképtelen,azért mert nincs nő nem áll meg az életem.

2023. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Tartani kell 4-5 szexpartnert, eszedbe sem fog jutni, hogy szingli vagy.
2023. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
41 éves vagyok, mindvégig szingli voltam/vagyok/szerintem maradok is.
2023. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!