Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó és izgató a pisi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó és izgató a pisi szexben, aki próbálta már mit talált benne élvezetesnek?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várnám, akik valóban próbálták már ezt. És ez valóban már perverz dolognak számít a szexben?

2023. júl. 28. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Perverznek nem tudom, hogy az e, de beteg az biztos. Én próbáltam, bár ne tetten volna, mert megjobban vágyok rá 😅


Az élvezet? Az hogy áll vagy folem guggol és az a helyzet, hogy ő van felettem és úgymond megaláz, mert a helyzet is eleve megalázó, hát még hogy lepisik vagy szájba pisil az még dob egy nagy élvezetet. Imádom sajnos.

2023. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy fősulis csaj kérte egyszer, hogy úgymond áztassam meg a zuhanyzóba...fura volt ilyen kérést hallani de valamiért izgató volt maga a kérés...az meg még inkább meglepett, hogy számomra is nagyon élvezetes volt. F.
2023. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer zuhanyzás közben barátnőm lepisilte a lábam és kinevettem.
2023. júl. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gabor49 ***** válasza:
61%
szaga ize nagyon felizgat
2023. júl. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Feleségemmel kiprobáltuk. Neki nem okozott gondot. Simán vissza is tudta tartani és újra kezdeni. Először a testemre folytatta, majd monda van még, kerek e? Akkor a fejemre, arcomra pisilt. Meg nem innám soha de az ízét éreztem, nem volt rossz, mármint egy kifejezetten szexuális helyzetben. Máskülönben, más szituban undorítónak tartanám
2023. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam, de lenne benne valami perverzen intim, ha a feleségem lepisilné a farkam. 50 F
2023. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel ( 10 éves kapcsolat volt ) rendszeresen megéltük. Én kaptam, többnyire a számba pisilt, én pedig le is nyeltem mind. Nekem izgató volt. Persze mielőtt míveltük, mindig ivott minimum 2 liter teát.


Soha, semmilyen eü problémám nem volt belőle. Pedig volt, hogy egy héten 3-4szer is megitatott.


Nekem jó volt, mert imádtam. Neki is jó, volt mert utána és előtte sokkal intenzívebb volt a szex. Ha beszélünk, mai napig emlegeti, hogy milyen jó is volt.


Perverz? Nem. Mert ha két ember egymásközt kölcsönösen élvez valamit, az nekik nem perverz. Aki undorítónak találja, annak az.

2023. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!