Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szexfüggő meg tud változni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexfüggő meg tud változni?

Figyelt kérdés
Feleség mellett millió alkalmi kapcsolat, szerető, prostik. Állítja, hogy életmódot fog változtatni, minden kapcsolatát beszüntette, és tartózkodi a nőkkel való beszélgetéstől is. Szerintetek a szexfüggő tudja önmagát "korlátozni" a fentebb leírt módon, vagy ez csak ideig-óráig működik? Ismertek szexfüggő embert?
2023. aug. 2. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem.
2023. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2023. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak önáltatás ez a hatalmas önkontroll.
2023. aug. 2. 17:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárki mondhatja azt, hogy ő márpedig meg fog változni, az Isten őt úgy segélje! De nem az a kérdés, hogy ki mit mond, hanem hogy mit tesz annak érdekében, hogy valóban meg is változzon.
2023. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A szexfüggőség függőség, szerintem sehogy sem gyógyíthato
2023. aug. 2. 17:36
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Én nem tudnék megváltozni. Mondjuk nem is akarok.
2023. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem tudok élni szex nélkül, akkor ez az? azért max. 1 hetet kibírok nélküle, ha nagyon muszáj. De ezen kívül semmi életcélom nincs. Az egyetlen dolog, ami boldoggá tesz. Viszont nem váltogatom a nőket, szeretem a feleségem. Őérte képes vagyok áldozatot hozni. Ha valamiért várni kell, akkor várok. Max 1 hetet. Utána kiverem.
2023. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Lehet egy darabig tudja magát tartani, de kizártnak tartom hogy véglegesen.

Talán akkor tudna megváltozni ha találna egy olyan nőt akit valóban szeret, merthogy a feleségét nem, az biztos.

2023. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Az igazi kérdés, hogy meg akar e változni.



Ki vagy te, akinek nyomja a nagy dumát?

- a feleség, akit éveken át csalt fűvel fával, és most fél, hogy elveszik a stabil háttér

- az újabb kiszemelt 5. számú szerető, akit fel akar csípni


Egyik esetben sem feltétlen tűnik őszíntének a "jaj én megváltoztam" duma

2023. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem igazan
2023. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!