Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, voltatok olyan kanosak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, voltatok olyan kanosak, hogy akár sráccal is benne lettetek volna?

Figyelt kérdés
Meg is léptétek? Hány évesen? Megbántad? Erősen agyalok rajta...
2023. aug. 4. 08:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
71%

"Az más. Nagyon nem mindegy, hogy egy-két hétig nem tudod csinálni, vagy kilenc hónapig, esetleg évekig. Ráadásul a börtönben még nőket látni, nőkkel találkozni sincs esélyük ez alatt az idő alatt. Szóval ott simán el tudom képzelni és meg tudom érteni, hogy a férfiak csinálják egymással."

De, mindegy. Ha férfiként nem undorít a dolog, hogy seggberakj egy másik férfit, akkor nem vagy hetero, ennyi.

2023. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
65%
De persze mindenki menőzik a filmekből lesett börtönklisékkel.
2023. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
80%

Felfoghatatlanul abszurd kérdés, heteró férfinak eszébe se jutna. Sürgősen kezdj el csajozni, vagy vállald fel, hogy biszexuális vagy.

Mi gátol abban, hogy megpróbálj kialakítani egy heteroszexuális kapcsolatot?

2023. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
69%
Hamarabb dugnám meg a motorom kipufogóját.
2023. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
85%
Igen, volt már ilyen, de ezért én enyhén biszex vagyok, és nem teljesen hetero. És nem bántam meg, jó volt.
2023. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
61%
Haverommal sátoroztunk és este ittunk is, dumáltunk a csajokról, és hát nyilván felállt mindkettőnknek. Nagyon kellett már és ki is vertük egymás előtt a tűzbe. Nagyon jó volt.
2023. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
52%
Én megmondom őszintén, igen. Pont egy olyan időszakom volt, hogy semmi nő nem jött össze, de a hormonok tomboltak. Pedig volt jópár nőm előtte is, és már azóta is. Sokat lógtam akkor egy haverommal, aki csajokkal álcázta magát, de inkább a fiúkra bukott. És vele majdnem belementem, hogy leszopjon, akár rendszeresen is. Ő ajánlotta fel. Szerencsére nem mentem bele, így utólag legalább nincs az, hogy basszus mit csináltam, de néha eszembe jut, hogy kiváncsi lettem volna, milyen. Mondhatja emiatt bárki, hogy meleg vagyok, vagy biszex vagy bármi, nem érdekel. Amúgy is szerintem a Kinsey skála nagyon igaz, mindenkiben van biszex hajlam, csak a mérték változó mindenkinél. Illetve az emberek, főleg a férfiak nagy százaléka még a gondolatot is elnyomja magában a társadalom és a szülei hatására.
2023. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Én egyébként 1x azért próbálnám ki mert érdekel felállna-e vagy sem. Ezt csak mellékesen mondom. Kis önigazolás vagy pont nem.
2023. aug. 5. 09:55
 19/39 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem akármelyik überheteró férfinek is felállna, ha egy másik férfi ügyes technikákkal leápolná. Mert ez fizikai inger, nem pedig érzelmi dolog. 17 voltam.
2023. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
62%
Hidd el, hogy überhetero srácnak nagyon nehezen állna fel egy másik srácra, hiába izgatod. Persze ha van egy kicsi biszex hajlam, akkor igen. Én meleg vagyok, mondjuk überhomokos, ha csaj csinálná, lehet bele is pusztulnék, vagy legalábbis baj lenne, nem kicsi. Mivel nem izgat, lehet próbálkozni, de nemhogy elélvezés nem lenne, de fel sem állna. Nem, nem kell kipróbálni, ez így van.
2023. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!