Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, voltatok olyan kanosak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, voltatok olyan kanosak, hogy akár sráccal is benne lettetek volna?

Figyelt kérdés
Meg is léptétek? Hány évesen? Megbántad? Erősen agyalok rajta...
2023. aug. 4. 08:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
42%

Egyszer nagyon kanos voltam, és nem volt csaj a közelben.

Haveromékkal voltunk egy táborozáson, és a faházban az egyik este nagyon látszott, hogy szinte folyon állt a farkam, úgy hogy azért már kivertem nem sokkal előtte.

Az egyik haver (akiről tudtuk, hogy meleg, de senki nem csinált problémát vagy vicces belőle), amikor már csak ketten voltunk este, mután a többiek elmentek aludni azt mondta van egy ötlete. Azt mondta leszopna, de úgy, hogy aztán nem fog itt meredezni a farkam állandóan. Mondtam, hogy nem hiszem, hogy jó ötlet-e úgy, hogy látom, hogy pasi csinálja.

Bekötött szemmel, full némán (nyögések nélkül) leszopott, és nagyon jó volt. Nagyon-nagyon. Nem bántam meg, de nyilván nem mentem bele többet vele, mert azt hihetné, hogy ebben több is van, de akkor egyszer jól esett tőle.

máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
79%

Ezt tedd ki a meleg témakörbe.

Te is az vagy!

Fogadd el!

máj. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
7%
Mindenhova bepofátlankodnak a melegek és azt hiszik hogy másnak is mindegy !!!
máj. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

Hát pedig nem. Mármint nagyon nem mindegy.

Le kéne vágni az összesnek a tökét.

Gyerekük úgy se lesz soha, legalább ne gusztustalankodjanak.

máj. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a kérdés nem volt gáz. Megjegyzem csaj vagyok. Szóval ez nem jött be amit írtátok… A kérdésem komoly és a válaszokat nézve van itt pár érdekes válasz…
jún. 2. 11:32
 36/39 anonim ***** válasza:

A homofób, gyűlölködő hozzászólás mind gáz, a többi nem.

A kérdésed viszont nem lehet komoly, hiszen hazugságot tartalmaz, mivel úgy fogalmaztál, mintha fiú/férfi volnál, most viszont azt állítod, hogy csaj vagy.

jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Visszaolvasva a hozzászólásaidat valószínűbb, hogy most kamuzol, amikor azt állítod, hogy csaj vagy.
jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen és nem bántam meg. Amikor az előző barátnőmmel szakítottunk nagyjából 1-2 hónapig kedvem se volt ránézni a nőkre, aztán meg nagyon kijöttem a "gyakorlatból", és hát nem igazán sikerült becsajozni.

Minden egyes sikertelen kísérlet vagy randi csak növelte a frusztrációmat, állandóan a dugásról fantáziáltam, azon is gondolkodtam h prostihoz megyek, de visszatartott valami.

Aztán egy nagyobb társasággal együtt nyaraltunk és este egy srác akit előtte csak látásból ismertem dumálgattunk és "poénból" elkezdte masszírozni a vállam, ez nem volt számomra taszító mert egy-két haverom is szokta csinálni, de ők nem melegek. Mondtam neki h jólesik és megkérdezte hogy folytassa-e rendesen, csak ahhoz menjünk be a szobájába. Először csak a pólómat vettem le, rendesen átmasszírozta a hátamat és ez jól esett. Ezután a lábamat, combomat kezdte masszírozni és mivel fürdőgatyában voltam, azt egy kicsit felhúzta és a combom belsejét masszírozta, amitől elkezdett mocorogni a dákó. Tudni kell h napok óta nem vertem ki és egy csomó csajnál próbálkoztam szóval rendesen kanos voltam már.

Igazából elég gyorsan történt minden, pár perc múlva már a farkamat fogdosta a fürdőgatyám alatt, aztán mindketten levetkőztünk és úgy. Elkezdte verni nekem aztán bekapta. Miközben sz . pott akkor teljesen ellazultam és élveztem, el is felejtettem szinte h fiú csinálja. A végén nagyon jót élveztem, de az élvezés után borzasztóan zavarba jöttem. Látta rajtam h zavarban vagyok és mondta h nem kell viszonoznom, ha nem akarom.

Egy kis gondolkodás után mondtam hogy azért nem hagyom így faképnél, kiverem neki. Igazából ez a része egyáltalán nem volt vészes, hamar belejöttem, és már nem zavartattam magam. Aztán megkérdezte hogy szeretném-e bekapni, mondtam h nemtudom, azt mondta, csak próbáljam ki milyen. Pár perc múlva már sz . ptam a farkát ahogy kell. Eleinte nem csináltam jól de mondta hogy csináljam, belejöttem és az akció hevében arra koncentráltam nekem hogyan lenne jó, de annyira h teljesen kikapcsoltam és elég hosszan sz . ptam, és teljesen felizgultam megint. A végén teleélvezte a számat és sajnos ettől annyira zavarba jöttem, hogy hirtelen hideg zuhany érzést éreztem, h basszus, mit csinálok épp. Utána gyorsan le is léptem és egész éjszaka ezen filóztam h hogyan fogok ezután tükörbe nézni. A srác másnap távolságtartó volt de mint kiderült csak azért mert tudta h titokban akarom tartani és hát nem akarta bárki rájöjjön. Aztán hazajöttünk, de szerencsére pár nap alatt megbékéltem magammal és írtam neki h van-e kedve valamit csinálni. Utána hónapokig összejárogattunk heti szinten, és kipróbáltunk mindenféle jó dolgot, többek között a dugást is.

Nem bántam meg, sőt! Életem egyik legizgalmasabb időszaka volt.

jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Utolsó korod?
jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!