Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenekeléshez hogyan / hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekeléshez hogyan / hol lehet női partnert találni?

Figyelt kérdés
40 éves ffi vagyok, kb két éve összejöttem egy nővel, aki megkért, hogy fenekeljem el. Elég sokat játszottunk ilyet, könnyedebb paskolás éppúgy volt mint keményebb pálcázás. Na most ez a kapcsolat végetért, de rájöttem, hogy engem ez az egész téma nagyon izgat - jó lenne hozzá új partnert találni, akár még szexmentesen is, szimplán a fenekelés kedvéért. A gond csak az, hogy nem tudom, hogy fogjak hozzá. Nyilván ha megismerkedek egy nővel, és rögtön betámadom, hogy hé szivi, szereted ha elfenekelnek, hülyének néz, és elküld a francba. Szóval valami ötlet?
2023. aug. 4. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó hírem van, nagyon sok sub lány van.

Sőt, a Nők többsége az.


Ha erre így rákaptál, akkor úgyis ezt fogod keresni egy Nőben. Ők pedig úgyis megmutatják ezt az oldalukat egy idő után.

Szerintem rákérdezni sem gáz a domináns dolgokra, ha eljuttok arra a pontra az ismerkedésben.

2023. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Switch vagyok

Sub/Mazo

Illetve Domináns/Szadista

29N

2023. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2!

Az első verzió érdekelne! ;)

2023. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik általános- vagy középiskola testnevelő tanárnője. Alapból mind domináns vagy még inkább szadista. Némi anyagi támogatásért úgy elfenekel egy fakanállal, mint egy kétfenekű dobot. Tudom milyen, van benne részem 🙂. Az már korántsem biztos, hogy szerepcserére is hajlandó.
2023. aug. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!