Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban ennyire, de ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ennyire, de ennyire reménytelen fenekelésre vagy egyéb szerepjátékra SZEXMENTESEN partnert találni? Csak rossz helyen kerestem eddig? Vagy inkább felejtsem el az egészet?

Figyelt kérdés

Szerencsét próbáltam már több oldalon is, és voltak ígéretesen induló beszélgetések, de aztán mindig kibújt a szög a zsákból: szexelni is kellett volna... Azért megdöbbentő, mert nőkről van szó. Volt, aki teljesen kiakadt, hogy fiú létemre nem akarok vele szexelni. Pedig tényleg nem! Nálam ez érzelmi alapon működik. De az említett dolgokat szex nélkül is nagyon élvezem és igénylem. Kapcsolatban viszont nem igazán tudom elképzelni. Mindegy, ez már az én dolgom, nem szeretném magyarázni.



Lényeg: valakinek van bérmi ötlete, hogy hol és milyen közösségben lenne érdemes partnert keresni? Fontos, hogy a másikat is érdekelje a spanking és utána tudjunk a szeánszról beszélgetni is.



2022. szept. 27. 16:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
Barátnőmet elfenekelhetnéd ;)
2022. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de úgy látom, félreértettél! Nem én fenekelek, engem fenekelnek. Volt nő, aki ebben benne lett volna, de csak akkor, ha utána megdugom, vagy ő leszop.
2022. szept. 27. 16:21
 3/28 Prókátor ***** válasza:
81%

Közösségek és lehetőségek adottak, csak szerencse és idő kérdése a megfelelő partner megtalálása. Sajnos kevesen értik igazán a spanking bizonyos aspektusait, de ez nem azt jelenti, hogy senki sem értené!

Szóval türelem és kitartás! Jó vadászatot!

2022. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
#2 hát akkor én is félreértettelek. Ezt az apróságot még megemlíthetted volna a kérdésedben.
2022. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Sajnos én is ezt tapasztalom. Mindenesetre köszönöm!


4, bocsánat.

2022. szept. 27. 16:39
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy vagyok vele, ha valakinek már levetkozom az elfenekeléshez akkor dugjon is meg. Lehet te élvezed ezt, de szerintem egy nő nem tud annyira élvezni egy szimpla fenekelest hogy megérje, és ez így egyoldalú élvezet lesz a te javadra. Én csak felhergelném magam, hogy felizgatnak, ott van mögöttem egy férfi merev pénisszel, és igazából csak fenekel és nem dug meg úgy ahogy azt kellene egy ilyen után. 25n
2022. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos valóban rosszul fogalmaztam meg, mert Te is félreértetted. Nem én fenekelem a nőt, hanem a nő engem.
2022. szept. 27. 17:19
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Ez még a jobbik eset ha nem ők akarnak megdugni téged. Legtöbb dominánál az alap hogy felcsatolhatóssal szétgyaláznak hátulról.
2022. szept. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
Azt meg hogy fiú létedre nem vagy képes megdugni lehet csak azért mondta mert szeret alázni.
2022. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

8, :)

9, ezesetben biztosan nem, mert konkrétan ehhez kötötte a találkozást.

2022. szept. 27. 17:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!