Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszautasítottam és most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam és most megzsarolt, hogy azt mondja a barátnőmnek, hogy lefeküdtem vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mosolyszünet van a barátnőmmel egy apró hülyeség miatt. Feszültek voltunk, mert szóba jött az összeköltözés és elbizonytalanodott, időt kért. Ez volt hétfőn. Csütörtökön elmentem egy társaságba, amolyan rögtönzött házibuli volt, 6-an voltunk. A barátnőm egyik egyetemi barátnője volt a házigazda és totál rám akaszkodott. Először azt hittem, kíváncsi vagy vigasztalni szeretne, rendesnek gondoltam, hogy érdeklődik, megért, segíteni próbál, az is felmerült, hogy a barátnőm beszélt vele, hogy közvetítsen. Tényleg csak beszélgettünk, semmi flört. Aztán pár percre ketten maradtunk és simán elkezdett fogdosni?! Utána vetkőztetni akart... először passzív voltam, erre mondani kezdte, hogy mennyire kíván és teljesen begerjed tőlem... Leszereltem, de mintha a falnak beszéltem volna... végül összekaptam a cuccom és eljöttem. A többiek nem is értették, hogy miért sietek ennyire.


Erre tegnap írt messengeren (a házigazda lány), hogy mekkora egy mocsok voltam és mennyire megalázó, amit vele tettem, és hogy egy nővel nem bánhatok így büntetlenül... három kérdőjelet válaszoltam, erre azzal folytatta, ha férfiként viselkedtem volna, akkor semmi bántódásom nem történne, de mivel megaláztam, így jobb lesz, ha elárulja a barátnőmnek, hogy lefeküdtünk egymással.


Teljesen kiadtam magam, megbíztam benne, őszintén meséltem neki arról, hogy mit érzek a barátnőm iránt és milyen hülyeségen vesztünk össze, hogy komolyan gondolom az összeköltözést, ő meg rám mozdult és most fenyeget. Nem normális ez a nő! Mit csináljak?

És a legnagyobb baj az, hogy a barátnőm őrülten féltékeny típus, már akkor kételkedik bennem, ha mosolygok a kasszásra. Pedig soha nem adtam okot a féltékenységre, végtelenül lojális típus vagyok.


2023. aug. 5. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Mutasd meg a beszélgetést a barátnődnek. Ezen mi olyan bonyolult? Ha írta akkor van rá bizonyítékod.


Ha meg kamu a kérdés akkor egy egyszerű logikai hibát vétettél.


De most érted..

2023. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó társaságban mozoghatsz ha ilyen hányadék emberek vannak benne.

Én még távoli ismerősről se hallottam semmi ehhez fogható undorító dolgot

2023. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1) A kapcsolatokra a legnagyobb veszély a "legjobb" barátnő (és az új csinos kolléganő :D).

2) Ne beszéld ki a párod mások háta mögött - semmi közük hozzá!!! Fordított helyzetben szerintem te sem dobálnál konfettit örömödben.

3) Mutasd meg a párodnak az üzit és teljesen őszintén mondj el mindent. Ha bízik benned, szeret akkor megérti és együtt megoldjátok. Ha ez nincs meg akkor amúgy sem lennétek hosszú távon egy pár...

2023. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt mondd el a barátnődnek őszintén, úgy ahogy van. Ha nem hisz neked és rosszabb lesz a dolog, akkor egyébként sem lett volna jövőtök, mert nincs meg a bizalom, bármilyen apróságon elmehet a dolog. Mármint ha a barátnőd a fontosabb.

Vagy menj vissza és fektesd meg a barátnőjét.

De ott vannak a messenger beszélgetések is, screenshotold le, abból is kivehető ha jól értem.

2023. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ez teljesen egyértelmű... azért írt így, hogy ezzel ne tudjak támadni, vagy felhasználni ellene, hiszen ha az ő álláspontja szerint férfiként viselkedem, akkor ugye visszautasítom. És pont az ellenekzőjét mondja ezzel, mint ami valóban történt. Mivel ködösít, így ha a barátnőmnek megmutatom, akkor nyilván az egészből az jön le neki, hogy tényleg lefeküdtünk és méghozzá úgy, hogy én kezdeményeztem.


Fektesse a fene, nem akarok tőle semmit. Szeretem a barátnőm, nem érdekel, hogy milyen féltékeny, vele akarok lenni.

2023. aug. 5. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 a csajszi vagy be fog mártani a csajodnál, vagy ha nem is teríti a kártyáit akkor ott fogja a kapcsolatotokat fúrni ahol csak lehet. Ha mástnem kitalál valami storyt hogy te x-t akartad megdugni, vagy te próbálkoztál nála. Egyébként is van joga tudnia a barátnődnek hogy lássa milyen "jó barát" az ismerőse.
2023. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem érdekel, hogy milyen féltékeny, vele akarok lenni."

Tök jó, de azért azon gondolkozz el egy szabad órádban, hogy ha ez a lány ennyit féltékenykedik, nem bízik benned, ráadásul abban sem biztos hogy hozzád akar-e költözni, majd most felmerült benned, hogy ha őszintén elmondasz neki mindent, akkor nem fog hinni neked, akkor érdemes-e együtt maradni vele. Biztos hogy boldog leszel vele, ha ő ilyen szinten bizonytalan, és a legapróbb változásnál is két kézzel kell magadhoz rántanod, hogy el ne hagyjon?

Nem mondom hogy szakíts vele, de szerintem ez mindenképpen megérne egy átgondolást, és egy átbeszélést is a pároddal. Nem vagyunk egyformák, de én szabályosan menekülök az olyan nők elől, akik ilyen szinten nem bíznak a párjukban, mert ellehetetlenítik a párkapcsolatot. Nagyon rossz lesz ám úgy hazaérni fáradtan, kimerülten egy egész napos meló után, hogy a párod "hol jártál ilyen sokáig?" felkiáltással vár, és még magyarázkodhatsz neki este 11-kor, majd 1 hetes "mosolyszünet" jön ahelyett, hogy "de jó hogy hazaértél, a kedvencedet sütöttem vacsorára"

2023. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj bazdmeg, hogy nem vagy eléggé menő. Én a helyedben egy percig nem maradnék egy féltékenykedő picsával, de ez a te dolgod. Ha már így alakult, odamész a csajodhoz, és elmondod neki ezt, amit most nekünk, majd amikor rikácsolni kezd, nyugodt hangon közlöd vele, hogy elszámolsz tízig, és ha addig nem fejezi be, téged többet nem lát. A zsarolós kiscsajnak meg megírnod, hogy a rossebnek sem kéne a tonhalszagú, ecetes picsája meg a büdös szája, te aztán belé nem dugsz semmit; ellenben a fenyegetését feldughatja magának.
2023. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt kell hogy mondjam, hogy 8# tökéletesen összefoglalta a lényeget.
2023. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!