Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez megcsalasnak tekinthető?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalasnak tekinthető?

Figyelt kérdés
Rajtakaptam a barátnőmet, hogy a barátnőjével és 2 másik sráccal az éjszaka közepén a strandra megy. Gyanús volt, hogy ő megy,szerinte csak a barátnőjével a strandra. De oké,túltettem magam rajta. Másnap kaptam egy üzenetet facebookon-egy idegentől,hogy kerdezzem meg a barátnőm,hogy mit keresett azon a bizonyos strandon. Szóval megkérdeztem,ő mindent tagadott azt mondta csak ketten voltak. Mondtam neki,hogy tudom,hogy hazudik,úgyhogy tisztázzunk valamit. Aztán azt mondta a barátnője most szakított a barátjával,és pár nappal előtte találkozott egy sráccal aki meghívta a strandra,az egyik barátjával,de a barátnőm nem akarta egyedül elengedni,ezért csatlakozott és nem történt semmi,de nem mondta el nekem,mert tudta,hogy ideges lennék és nem számít ugysem,mert nem csinált semmi rosszat. Mondtam neki hogy ne keressen többet,letiltottam őt,a családját és a barátait is. A srác nem mondott semmi különöset csak annyit mondott,hogy "kérdezd meg a barátnődet,hogy hogyan szórakozik másokkal a strandon". Elkezdett vádolni,hogy nem bízom benne és inkább egy idegenben bízom,és hogy ha nem bízom benne akkor csak szakítsak vele mert nem akar egy olyan emberrel kapcsolatban lenni mint én. Így hát letiltottam. Helyesen cselekedtem vagy nem? A múltban egyszer megcsalt,hónapokkal később tudtam meg,hogy elment valakivel és megcsókolta az illetőt. Akkor megbocsátottam neki,de most már nem akarok olyanba belekeveredni,ahol nem érzem magam eléggé tisztelve ahhoz,hogy elmondja nekem azt,hogy kivel van és mit csinál. Tegnap szó szerint megkérdeztem tőle, hogy csak ketten vagytok-e és azt mondta "ki a fene más lenne itt hajnali 1-kor?".
2023. aug. 6. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Valoszinu ha mar maskor is megtette
2023. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mivel volt már egy korábbi "partizánakciója" a barátnődnek, így véleményem szerint teljesen jogos volt ez a mostani reakciód.
2023. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Tökmindegy, hogy megtörtént-e ez a megcsalás vagy nem. Az önmagában egy óriási vörös zászló, hogy úgy hazudott neked, mint a vízfolyás. Persze, hogy nem bízol benne, megcsal, átver, kamuzik.
2023. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom megcsalt e a szó szoros értelmében de mindenképp hazudott így nem lehet benne bízni. Az meg, hogy vissza támad, hogy te nem bízol benne az hülyeség, hisz ő mennyire bízott benned? Elmondta őszintén, hogy hová megy? Nem. Vagyis már akkor kamuzott amikor te még jóhiszeműen engedted el. Jól tetted , hogy kidobtad.
2023. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Barátom ne haragudj meg de egy k.rva nagy lúzer vagy akit totál palira vesznek!

Az egész story ott sántít, ha csak a barátnőjét akarta volna olyan nagyon kísérgetni h. ne legyen egyedül, akkor veled együtt ment volna oda. E helyett direkt úgy intézte h. ne legyél ott. Szerinted miért? 😂

Amikor meg bebukott akkor jött egy teljesen átlátszó mesével amit jól be is kajáltál. Majd a "legjobb védekezés a támadással". Te meg mint a kiskutya inkább behúzod füled-farkad. Bocs, de hol vannak a tökeid?

A csajod félrekúrós típus, de valamiért még nem akar teljesen kidobni. Ne aggódj ez viszont be fog majd következni amikor olyan pasival fut össze amelyik nem csak levarrni akarja hanem mást is tőle.

2023. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam hogy nem dobtam ki. Letiltottam mindenhonnan és érthetően elmondtam neki hogy soha többet nem akarom látni. Véleményre voltam kiváncsi hogy jól döntöttem e vagy hagynom kellett hogy meg magyarázkodjon vagy sem.

Nem hagytam.

2023. aug. 6. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
#6 nagyon jól döntöttél!!! Egyszer már megcsalt, most is 99% hogy megtette (nem csak csillagokat nézni voltak ott a 2 palival), s még ki tudja hányszor amikor nem bukott meg. Nem fog leállni vele mert nem szeret, nem tisztel téged.
2023. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Jól döntöttél. Találsz majd jobbat, ne aggódj!
2023. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek veled, főleg a "tudtam, hogy úgyis ideges lennél" érvelés miatt.
2023. aug. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!