Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tekinthető megcsalásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekinthető megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Ha a pár egyik tagja 2 év után szakít, mert nem érzi jól magát a kapcsolatban. Többszörös megbeszélésre se változik semmi, csomagol, lelép.

Eltelik valamennyi idő, a volt párja felkeresi, kezdjék újra, sajnálja, ő is hibás. Az egyik azt mondja, rendben, de neki közben volt más, egy alkalommal, a szakítást követő időszakban. A másik azt mondja, nem gond, elvégre nem voltak együtt.

Mégis az első veszekedésnél jön a "Megcsaltál és én megbocsátottam!" lemez.


Megcsalás lenne?


2019. márc. 29. 19:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam nemeket.
2019. márc. 29. 19:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem megcsalás, és lényegtelen, hogy ki milyen nemű a sztoriban.
2019. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem számít megcsalásnak, ezért úgy gondolom, nem volt mit megbocsátani. Ezt valószínűleg az érintett fél is nagyon jól tudja, de ahogy mondani szokás, legjobb védekezés a támadás.
2019. márc. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Szakítás után bármit lehet, tehát nincs szó megcsalásról. Amúgy én arra fogadok, hogy a nő lépett le, és a férfi akarta újrakezdeni.
2019. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Ez nem megcsalás, de attól még érthető hogy rosszul esik neki. :)
2019. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Nemtol fuggetlenul is egy eleg ocska erv, hiszen deklaraltatok, hogy koztetek mindennek vege. Az ujrakezdes azt jelenti, hogy az elotte levo kinos reszeket sztornozzatok, barmi is volt, onnantol kezdve adtok egy uj eselyt magatoknak.


43F

2019. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ez tipikusan olyan veszekedési stílus, mint amikor a múlt sérelmeit hozzák fel újra és újra. Nem számít megcsalásnak, sőt én ez után lehet, hogy nem is maradnék ezzel az emberrel :(
2019. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!