Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak kutyapózban szereti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak kutyapózban szereti, viszont abban megyek el leggyorsabban, hogyan tudnám tovább bírni?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva sose hittem volna, hogy ilyen van, de nemhogy tény, hanem még előre mondta is, hogy csak abban. Sőt, annyira nem hittem el, hogy először misszionáriusban próbáltam, mert úgy éreztem, személytelen lenne rögtön hátulról, hogy még csak rá se nézzek. És mi történt, nem tudtam betenni neki, amire olyan fejet vágott, hogy "gondoltam", ezért máris fordult meg, hogy akkor tolhatom. Este 2x, reggel még 1x hátulról, minden rendben ment, csak ez annyira érzékeny, természetes póz, hogy nem bírtam sokáig, szemben a misszionáriussal, vagy egyéb extrémekkel, ahol sikerült volna tovább.


Hogyan lehet kifejezetten egy pózban fejlődni? Mert amúgy nem akarok erőlködni másban. Ha ennyire szereti, és nekem is kényelmes, akkor nem lesz köztünk vita, mert tényleg évekig, évtizedekig lehet így tolni. Csak ha hosszú távon se fogom tovább bírni, akkor nem tudom, mit fog rólam gondolni.


2023. aug. 19. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézd a popsiját. Nézz másra közben és koncentrálj egy tárgyra a szobában. Közben gépiesen toljad. Ez visszavesz az élvezetből és nem élvezel el.

Ha megszoktad nem lesz gond, már figyelhetsz az élvezetre.

2023. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Adagoljad befelé neki. Közben csukd be a szemed és gondolj erre, hogy soros Brüsszel migráció. Ezután koncentrálj arra is hogy le ne lankadj.
2023. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Na, ez durva, erre sose gondoltam, kb. semmilyen nővel semmilyen helyzetben. :D :D :D Köszi.


De ilyenkor nem konyulna le?

2023. aug. 19. 23:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is hasonló kutya pózban megy a legkevesebb ideig:) ilyen a természetes ösztön
2023. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

3

Ha érzed hogy kókad akkor figyelj a nőre, hogy élvezi. Akkor megint állni fog. Csak ne lépd át azt a vonalat mert onnan nincs visszaút. A legtöbb férfi érzi hol van ez a határ.

2023. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg matekozni közben.De ne annyira egyszerűeket.Százalékszámítás, minimum háromjegyű számok szorozgatása, esetleg bonyolultabb számokkal osztás, ilyesmi.
2023. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ez tényleg működik. Nekem pl nem is kell folymatosan csinálni. Kb az első 5 perc az, ahol figyelnem kell h nem élvezzek el, ha átesek a holtponton akkor utána simán tudom dugni a csajt 1 óráig is.
2023. aug. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És nem lesz unalmas hosszú távon csak ebben az egy pózban csinálni?
2023. aug. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Előtte verd ki

Nekem is csak a kutya póz a jó


N

2023. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Férfiként nekem is a kutya a kedvenc póz.De mi az hogy misszionáriusba nem tudtad betenni neki???
2023. aug. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!