Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányt mennyire veszélyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányt mennyire veszélyes házhoz hívni?

Figyelt kérdés

Olvastam róla, hogy diszkrét, de csak ez az egy vélemény volt, és az valószínűleg a rosszlány lakásában történt ami történt. Viszont nekem a lábam nagyon nincs a toppon jó ideje, így ezt a saját albimban tudnám megoldani, mert hát mégiscsak vannak igényeim.


Szóval attól tartok, hogy fogja magát, és máskor is hirtelen megjelenik nálam totál váratlanul amikor nem kéne.


Van ezzel valakinek tapasztalata?



2023. jún. 17. 20:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jah és délelőtt abban maradtam a lánnyal, hogy majd írok amikor egésznap rá fogok érni. Erre nemrég ő írt nekem magától, hogy utaljak neki pénzt, mert ruhája van egy csomagponton. Ennyi a diszkréció?
2023. jún. 17. 20:48
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen cigány és fizikailag erősebb nálad. Ha pénzt kért előre, ne utalj, tiltsd le, és jelentsd a két nagy oldalnak. Olyan nőt hívj házhoz, akiről van elég pozitív vélemény.
2023. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Eszedbe ne jusson előre utalni!
2023. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik lányt, lehetőleg több értékeléssel. Egy vélemény nem vélemény.
2023. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fú ezt a nőt sürgősen felejtsd el! Csalónak tűnik.
2023. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle utalás!
2023. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Átver, lehúz, ha utalsz sose látod
2023. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem utalok előre. Írta aztán, hogy nyugodtan szóljak, amikor jöhet házhoz. Sok értékeléssel lévőt se érdemes házhoz hívni?
2023. jún. 17. 22:40
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Cigányt semmi esetre. Magyart csak ha sok jó értékelése van.
2023. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a csajt skippeld!!! Már alapból megmutatta hogy inkorrekt amikor utalós trükkel le akart húzni, ha megjelenik élőben akkor sem lesz korrektebb!
2023. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!