Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő nagyon szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nagyon szeret szexelni akkor az nem alkalmas komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van barátom, de az előbb beszéltünk és mondta, hogy ilyennel még nem találkozott, hogy valaki ennyire szeresse a szexnek minden részét mint én, ráadásul úgy, hogy nagyon szeretek adni, nem csak kapni. Ez eléggé elgondolkodtatott, tudom, hogy vannak olyan dolgok amik izgatnak és nem feltétlenül általános, de nem gondoltam, hogy ennyire feltűnően szeretném a szexet. Emiatt gondolkodtam el ezen.


A lényeg: régen mikor ismerkedtem, mindig elmondták a pasik, hogy komolyat szeretnének, nem érdekli őket a laza kapcsolat, ezzel én is így voltam így kezdtem bele mindig. Szeretek hamar beszélni a szexről, mert jó tudni, hogy mit szeret a másik és így időben kiderülhet, hogy passzolunk vagy sem. Viszont nem csinálom hamar, csak ha már megvan a bizalom meg minden. Sokszor volt, hogy ezek a férfiak akik komolyat akartak örültek, hogy milyen hozzáállásom van a testiséghez de azt kevésbé, hogy várni akarok vele (mondjuk olyan 5-6talit bár volt akivel kevesebb volt akivel több találkozó után jött össze a dolog). Általában volt pár tali, de nem szexeltünk, majd egyszercsak írtak egy üzenetet, hogy hagyjuk az egész dolgot, mert nem szeretne most komolyat mégse, de ha benne vagyok, hogy csak szexeljünk aztán talán lehet valami belőle, akkor nekik oké. Nekem ez mindig fájt, úgy éreztem, hogy a férfiak csak szexre szeretnének és nem tartanak kapcsolatra méltónak. Lehet, hogy csak azzal szúrtam el, hogy túl hamar szóba hoztam de még nem akartam csinálni? Bár volt akivel eljutottunk odáig, aztán mégis meggondolta magát, hogy nem akar komolyat. Ez egy negatívum a férfiak számára?


Ráadásul ezt a szexeljünk aztán talán lehet belőle több is majd kiderül dolgot annyira utáltam. Rengeteg ismerősöm bedőlt neki, hogy tetszett nekik egy srác a srác benyögött egy ilyen szöveget a lány meg lefeküdt vele...természetesen nem lett belőle komolyabb sose...


Ami még rosszabb, hogy általában ezek az emberek később (pár kivételt leszámítva mind) felkerestek, hogy megbánták, hogy nem kezdtek velem akkor komolyba és nem éltek a lehetőséggel, szeretnék újrakezdeni. Ezek jó része addigra szerzett csajt akivel aztán szét is mentek, ha visszaírtam nekik akkor panaszkodtak is egy csomót az exükről, hogy mennyire rossz volt velük az ágyban. Eskü néha úgy érzem, mintha az emberek direkt arra mennének, hogy olyannal jöjjenek össze akivel a szexuális életük nem jó.


Valamint ha szóba jött valakivel a szex az ismerkedés alatt akkor onnantól kezdve alig tudtam visszaterelni a témát, általában én hoztam szóba, de nem úgy gondoltam, hogy onnantól kezdve csak arról beszélgessünk.


Mostani párommal jól megvagyok szerencsére, úgyhogy nem azért fogalmazódott meg ez bennem, mert mást keresnék, privátot nem kérek, csak régen ezek eléggé fájtak nekem, és most kicsit úgy érzem, hogy megtaláltam az okát, hogy miért gondolták meg magukat sokan azzal kapcsolatban, hogy mit is szeretnének tőlem.

Bocsi, hogy hosszú lett :/


2023. aug. 24. 00:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
elkezdtem olvasni és csak a rizsa, írd már le két mondatba mi a gondod
2023. aug. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Az maga a kérdés. Alkalmas-e egy nő komoly kapcsolatra a férfiak számára ha nagyon szereti a szexet?
2023. aug. 24. 00:15
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne lenne alkalmas? Bár lehet a pasik félnek, hogy előbb-utóbb kevesek lesznek az étvágyadnak és új kalandokat szeretnél hosszú távon, ami nekik már nem fér bele.
2023. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%

🤦🤦🤦

A szexért való rajongás nem lenne probléma. Persze ha minden nap, napi 3× akarná akkor az is RED FLAG


Az ostobaság nálam sokkal komolyabb kizáró ok

2023. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is napi 2-3 szexre van “igényem” szóval egy hasonló nővel passzolnánk.
2023. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
5-ös, hogy van erre időd?🤣 bocsi az pff topicért, kérdező
2023. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%

A barátod beteg, ha szerinte ez baj. Pont, hogy az az ideális, ha egy nő tényleg megéli a szexualitását, mert rengeteg nő inkább frusztrált ilyen téren.

(A szövegnek az a része mondjuk vicces, hogy a "sokára szexelés" 5-6 randit jelent vagy kevesebbet. A sokára az hónapokat jelent.)

2023. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Off topic*
2023. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7-es nem mondtam, hogy a barátom szerint ez baj :D ő ezt pozitívumként fogja fel, hogy az eddigi csajok nem voltak odaadóak, én viszont igen.


Nem azt mondtam, hogy sokára, csak azt, hogy vártam vele, nem akartam egyből első talinál, pedig nagyon sokan akarták eröltetni(ezekkel az emberekkel sose találkoztam). Kb.1hónapot vártam általában.

2023. aug. 24. 00:37
 10/30 anonim ***** válasza:
11%
mit takar hogy odaadó vagy?
2023. aug. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!