Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő nagyon szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nagyon szeret szexelni akkor az nem alkalmas komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van barátom, de az előbb beszéltünk és mondta, hogy ilyennel még nem találkozott, hogy valaki ennyire szeresse a szexnek minden részét mint én, ráadásul úgy, hogy nagyon szeretek adni, nem csak kapni. Ez eléggé elgondolkodtatott, tudom, hogy vannak olyan dolgok amik izgatnak és nem feltétlenül általános, de nem gondoltam, hogy ennyire feltűnően szeretném a szexet. Emiatt gondolkodtam el ezen.


A lényeg: régen mikor ismerkedtem, mindig elmondták a pasik, hogy komolyat szeretnének, nem érdekli őket a laza kapcsolat, ezzel én is így voltam így kezdtem bele mindig. Szeretek hamar beszélni a szexről, mert jó tudni, hogy mit szeret a másik és így időben kiderülhet, hogy passzolunk vagy sem. Viszont nem csinálom hamar, csak ha már megvan a bizalom meg minden. Sokszor volt, hogy ezek a férfiak akik komolyat akartak örültek, hogy milyen hozzáállásom van a testiséghez de azt kevésbé, hogy várni akarok vele (mondjuk olyan 5-6talit bár volt akivel kevesebb volt akivel több találkozó után jött össze a dolog). Általában volt pár tali, de nem szexeltünk, majd egyszercsak írtak egy üzenetet, hogy hagyjuk az egész dolgot, mert nem szeretne most komolyat mégse, de ha benne vagyok, hogy csak szexeljünk aztán talán lehet valami belőle, akkor nekik oké. Nekem ez mindig fájt, úgy éreztem, hogy a férfiak csak szexre szeretnének és nem tartanak kapcsolatra méltónak. Lehet, hogy csak azzal szúrtam el, hogy túl hamar szóba hoztam de még nem akartam csinálni? Bár volt akivel eljutottunk odáig, aztán mégis meggondolta magát, hogy nem akar komolyat. Ez egy negatívum a férfiak számára?


Ráadásul ezt a szexeljünk aztán talán lehet belőle több is majd kiderül dolgot annyira utáltam. Rengeteg ismerősöm bedőlt neki, hogy tetszett nekik egy srác a srác benyögött egy ilyen szöveget a lány meg lefeküdt vele...természetesen nem lett belőle komolyabb sose...


Ami még rosszabb, hogy általában ezek az emberek később (pár kivételt leszámítva mind) felkerestek, hogy megbánták, hogy nem kezdtek velem akkor komolyba és nem éltek a lehetőséggel, szeretnék újrakezdeni. Ezek jó része addigra szerzett csajt akivel aztán szét is mentek, ha visszaírtam nekik akkor panaszkodtak is egy csomót az exükről, hogy mennyire rossz volt velük az ágyban. Eskü néha úgy érzem, mintha az emberek direkt arra mennének, hogy olyannal jöjjenek össze akivel a szexuális életük nem jó.


Valamint ha szóba jött valakivel a szex az ismerkedés alatt akkor onnantól kezdve alig tudtam visszaterelni a témát, általában én hoztam szóba, de nem úgy gondoltam, hogy onnantól kezdve csak arról beszélgessünk.


Mostani párommal jól megvagyok szerencsére, úgyhogy nem azért fogalmazódott meg ez bennem, mert mást keresnék, privátot nem kérek, csak régen ezek eléggé fájtak nekem, és most kicsit úgy érzem, hogy megtaláltam az okát, hogy miért gondolták meg magukat sokan azzal kapcsolatban, hogy mit is szeretnének tőlem.

Bocsi, hogy hosszú lett :/


2023. aug. 24. 00:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet normalis, nyugi :)


Aki komolyan béled szeret, a szex is jó, az fogja a kezed megkérni, ez már csak így működik

2023. aug. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Normális dolog, viszont szerintem csak akkor lehet komoly és tartós kapcsolat, ha a pasi is hasonló, és igyekeznek mindig valami újat belevinni a szexbe,mert pont az unalmassággal lehet elrontani az egészet. Az ember meg vágyik az újra, némileg ezért is van annyi megcsalás, mert sablonos ,vagy egyáltalán nincs szex, egy új partner meg mégiscsak más és izgalmas.
2023. aug. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a nő alkalmas komoly kapcsolatra aki szeret szexelni nagyon.
2023. aug. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem voltál annyira szimpatikus mégse, hogy komoly legyen belőle. De azért a szex még belefért volna.

Ha egy bombázó, okos csaj kezd el beszélni a szexről már az első randin, szerinted kioffolják ezért?

2023. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Én teljesen megértelek, pasi vagyok... A párommal nem vagyunk már tinik, amikor elkezdtünk beszélgetni, mással voltam, de a csaj sosem volt elérhető, szerintem félre is lépett, és nekem meg hiányzott a női társaság. A mostani párommal hónapokig csak online tartottuk a kapcsolatot, közben a kapcsolatom tönkrement, de nem vagyok olyan, aki egyik "kádból" ugrál a másikba, meg is beszéltük, sőt ő mondta, hogy kíváncsi szexuálisan mit hozunk ki egymásból. Találkoztunk, negyed órával az első érintkezés után már ágyban is voltunk, utána meg mászkáltunk. A második találkozó is hasonlóan zajlott, de a harmadik alkalommal történt, hogy kiderült, hogy egy állás, amire számítottam, nem lesz az enyém, és rosszul érintett, és akkor ő nagyon mellettem állt. Szóval szerintem jó előre beszélni a szexről, de úgy általában azokról amit a felek nem kedvelnek.
2023. aug. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy két dolgot, okot tudnék erre mondani.


Az első az az, hogy ha egy "szexfüggő" csajt talál a pasi, akkor elgondolkodik, mennyire érheti meg, jönnek a gondolatok, ha nagyon akarja szereti, akkor egy pasi elég lesz neki, vagy ha egy nap nincs szex már félre fog menni? Mivan ha történik valami ami miatt nem kívánja a pasi a szexet vagy nem bír vagy nincs idő, akkor a csaj mit fog kezdeni a helyzettel? Csomó férfinek a szexfüggő nő egyenlő a hűtlen nővel. Nem mondom, hogy mindnek, de akadnak.


A második ok, szeret szexelni, akkor lehet másba nem jó és ezzel kompenzál. Lehet épp kibírhatatlan személyiségű és próbálja valahogy megfogni a pasit, akit bizony egy két évig szexszel meg is tud fogni :)


Esetleg még lehet olyan is, hogy ha pasi túlságosan ki van szolgálva, akkor raun egy idő után és esetleg ezért sem tarthatja.


Amit viszont olvastam, hogy majd valami lesz, az tipikusan az a duma, hogy megkapjon, aztán levagy szarva. Nem gondolta, hogy utána bármi is lehetne, csak arra ment ki, hogy megdugjon. Aztán ha vissza hív, akkor is csak az a duma megy, hogy megdugjon. Ehhez nem kell agysebesznek lenni, hogy rájöjj, ha nem jössz rá, az a te szegénységi bizonyítványod (nem mondom, hogy ilyen vagy, csak globálba véve az ilyen nő, aki ezt elhiszi) ha a pasiddal jól vagy elvagy, akkor ne kattogj hülyeségeken, mert ez miatt is tönkre mehet egy kapcsolat.

2023. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Magyarán a pasik többsége csak dugni akar kapcsolatot meg nem? Képzeld' el a nők 99%-a így van vele: rengetegen próbálkoznak náluk szexre, de járni a töredéke sem akar vele. Nem azért mert nem szépek, vagy nem okosak, vagy nem szimpatikusak hanem azért mert a pasik leginkább csak dugni akar.
2023. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
"ő ezt pozitívumként fogja fel, hogy az eddigi csajok nem voltak odaadóak, én viszont igen." Ha így fogja fel a dolgot akkor ott nagy baj van a toronyban. Az előző párommal szexkapcsolatnak indult a dolog és mégis komoly 7 évig tartó kapcsolat belőle. Éppen a szex miatt. Amiatt mert olyan volt amilyen Te. Sajnos ezen kívül semmi másban nem volt közös pont de mégis ez a dolog összetartott minket. A mostani párom az előző ellentéte. Bár jól indult a dolog de aztán kiderült ő a szexnek nem igazán barátja. Pont emiatt a "hidegsége" miatt vált el és értek véget a kapcsolatai. Vele viszont ezen kívül mindenben egyezünk. Ő szépen és folyamatosan hagyta abba a szexet úgy, hogy végül nullára és külön alvásra is csökkentette. Sajnos nem szakítottam időben és elteltek az évek. Most meg már ötven éves pasiként nincs az embernek kedve szakítani, újra udvarolni. No meg időm sincs a munka és sport miatt. Én a srácoknak azt a tanácsot adom ,hogy a frigid nővel kell azonnal szakítani és olyan NŐvel kell tartós kapcsolatot kialakítani mint amilyen Te vagy. (Fordítva is igaz!) Sok emberrel beszélgettem a témában és a kapcsolatok felbomlásához, váláshoz inkább a szexuálisan inaktív nő miatt kerül sor. Ezt a frigiditását én sem fogom soha megbocsátani a páromnak még ha együtt maradtam is vele. (Sajnos ő nagyon ragaszkodik hozzám.) Bocs, a sok személyes dolgokért! Igazán az a pasi fog téged értékelni aki már megtapasztalt egy olyan szexet elutasító (mindig fejfájós) nőt mint a párom. /Aki a szexben önző az nem csak a szexben az!/ Te nagyon értékes vagy a leírtak alapján és potens, normális pasit érdemelsz. Szívből kívánom, hogy sikerüljön is ez Neked!
2023. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

28-as köszönöm, hogy ezt így megfogalmaztad :)

Bár nem értem miért lenne baj a toronyban a páromnál, ha értékeli, hogy szeretem az intimitást, vele nem csak szexről van szó, nagyon sok közös van bennünk szerencsére :) órákig elbeszélgetünk egy-egy témáról.

2023. aug. 24. 13:00
 30/30 anonim ***** válasza:
29. Igazán nincs mit! Bocs, akkor félreértettelek. Így akkor minden rendicsek. :) Egyébként tartós kapcsolat esetén szinte törvényszerűség, hogy a szex mennyisége csökken. Az a lényeg, hogy ez mindkét fél igényeinek a szintjén maradjon. A szex hosszútávú fenntartása is lehetséges fantáziákkal és ötletekkel a másikra való odafigyeléssel. Így sokkal boldogabb és jobb lesz a kapcsolat. Ha nincs szex a párok között ami esetemben is fennáll akkor az egy lakótársi, haveri kapcsolattá válik. Én a párom mellett csak a rengeteg pozitív tulajdonsága miatt maradtam. Elég lenne egy kisebb negatívum a részéről és már költöztetném is haza. Nem vagyok egy ösztönlény de a szexnek a kapcsolat egyik alapjának kellene lennie hacsak nem 88 éves az ember. A hiánya pedig rengeteg szenvedést okoz főként az első időkben. Én már csak tudom. Ma már túlléptem a szenvedéseken de amikor öltözik és csukja az ajtót az a mai napig sértő. Moderálom magam de sokszor ha nem lennék tekintettel az emlékekre (és nem lennék ekkora balek) már kezdeményezném is a szakítást. De olyankor belátom és a menopauzának tudom be ezt az egészet. Nem teszem szóvá. (Nem kellett volna nálam idősebb nőt választanom. Bár nem értem, hogy egy nő 45 éves korában mirt hagyja abba a szexet.)Ezért nem ítélem el a félrelépő férfit és nőt sem. Nem az én stílusom de megértem. Zárszóként véleményem szerint a szexelni nem szerető nő alkalmatlan egy jó kapcsolatra. (Kivételt képez az eset amikor a párja is hasonló habitusú.)
2023. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!