Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A végbelemet hogy tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A végbelemet hogy tudom teljesen tisztává tenni, hogy alkalmas legyen "balesetmentes" anális szexre?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nekem mindig laza a székletem, reggel is hígan távozik, emiatt úgy érzem nem tudom kellően tisztává tenni, hogy anális szexre alkalmas legyen. Bármennyire törlöm ki vagy mosom meg ha benyúlok, már nem teljesen tiszta és szaga is van. Félek olyan lesz a párom pénisze, amit nagyon nem szeretnék, hogy esetleg megundorodjon. Viszont mindenképp ki akarjuk próbálni az anált, már megbeszéltük, hogy a következő napokban sor kerül rá. Viszont beöntést nem merek csinálni, félek valami bajom lesz vagy hasmenést kapok, ami néha így is előfordul. Milyen praktikák vannak még vagy ha csak a beöntés van azt hogy kell?

2023. aug. 27. 00:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%

Próbáltál már kakaót meg csokit enni? Étcsokit. Az akár székrekedést is tud okozni. Ha szilárd a széklet, akkor nem nagyon van ott semmi sem.

De nyilván a te esetedben más a helyzet. Viszont a csoki meg a kakaó segíthet. Ja meg a mák és a banán is székletfogók.


A beöntéstől semmi bajod nem lesz, én úgy csináltam, hogy lecsavartam a tusfejet és a cső végét nagyon lassú langyos vízsugárral oda nyomtam a lyukhoz. Majd amikor feszített, akkor WC vagy a kád. Ezt ismételd meg párszor.

2023. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem annyira szeretem az étcsokit, de kipróbálom akkor ha az segíthet :) Banánt azt szeretem. Az a baj itthon elég nehéz beállítani a meleg és hideg vizet, így félek berakni a zuhanyt. Más megoldás nincs?
2023. aug. 27. 01:09
 3/33 anonim ***** válasza:
52%

Az nem igaz, hogy semmi baja nem lesz a beöntéstől, mert amúgy nem egészséges dolog. Főleg ha valaki rendszeresen csinálja. Kimosol vele bizonyos ásványi anyagokat, felborul a bélflóra stb.

Kérdező: szerintem aki análozgatni akar, az tisztában van vele, hova akarja bedugni. Ha meg ez izgatja, akkor bizony el kell fogadni a vele járó kellemetlenségeket is. Aki kiborul ezen, annak nem kell erőltetni az anált és kész. Szóval én azt javaslom, hogy simán mosakodj meg lent, a feneked is mosd meg, esetleg picit! nyúlj be közben ujjal, de ennyi. De ne szappanozgasd, mert nem tesz jót a bőrnek és hüvelyflórának. Max arra figyelj oda, hogy előtte x órával ne egyél meg ilyesmi. Te tudod milyen a bélműködésed, na próbáld ahhoz mérten intézni a dolgokat:D

N

2023. aug. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Elég rossz a működésem pont amiatt félek. Van, hogy reggel kijön egy része majd napközben megint jön és ha délután ez így alakulna akkor anál előtt vagy közben lehet megindulna. Volt, hogy beraktam a plugot de az is olyan lett. De kipróbálom ezeket a beöntést leszámítva. Annyira rendszeressé nem szeretném tenni az anált, de néha beiktatni nem lenne rossz, alapvetően semmi bajom az anállal, sőt izgat is, csak ez a dolog ne aggasztana.
2023. aug. 27. 01:23
 5/33 anonim ***** válasza:
67%
Kevés víz és sok háztartási keksz. 1napon belül olyan lesz a kaka mint a beton. De az is lehet, hogy záhonynál megreked.
2023. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
12%
🤮..
2023. aug. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
54%

Tudod az a helyzet hogyha oda benyulsz nem baj ha szaga van, mivel az a szerv erre van kitalálva

Nem a szexre

2023. aug. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél üvegmosó kefét.
2023. aug. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Huzzatok kotont akkor nem lesz szaros a kuki
2023. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
Megértem az aggodalmadat, hiszen magára igényes ember vagy.viszont análkedvelő és gyakorló férfiként biztosíthatlak arról, hogy a párodat ez egyáltalán nem fogja érdekelni! Az análszex természetes velejárója, hogy néha bizony "olyan" lesz egy kicsit a farkas, hiszen az nem a punci, de az élmény bőven kérpótol érte. Ha a párod undorodna ettől, mit ahogy sokan, akkor nem is akarná! Lehet, hogy még izgatni is fogja, mint sok mást. Próbáld ki, aztán meglátod..
2023. aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!