Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A végbelemet hogy tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A végbelemet hogy tudom teljesen tisztává tenni, hogy alkalmas legyen "balesetmentes" anális szexre?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nekem mindig laza a székletem, reggel is hígan távozik, emiatt úgy érzem nem tudom kellően tisztává tenni, hogy anális szexre alkalmas legyen. Bármennyire törlöm ki vagy mosom meg ha benyúlok, már nem teljesen tiszta és szaga is van. Félek olyan lesz a párom pénisze, amit nagyon nem szeretnék, hogy esetleg megundorodjon. Viszont mindenképp ki akarjuk próbálni az anált, már megbeszéltük, hogy a következő napokban sor kerül rá. Viszont beöntést nem merek csinálni, félek valami bajom lesz vagy hasmenést kapok, ami néha így is előfordul. Milyen praktikák vannak még vagy ha csak a beöntés van azt hogy kell?

2023. aug. 27. 00:36
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
70%

Pedig beöntéssel tudod csak


A másik h egy Gasztroenterológust felkérné keresned

Mert nem normális hogy folyamatosan híg a székleted

Emésztési felszívódási zavaros lehet de akár bélgyulladásod szóval lehet nem kéne erőltetni azt az anált

2023. aug. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Erre is jó az óvszer.
2023. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Én csak benyúlok, beöntést nem szoktam. Szerintem mondd el a párodnak, hogy számoljon evvel a lehetséges következménnyel, és használjatok óvszert is. Első alkalomnál ez amúgy sem rossz ötlet.

Sok sikert!

2023. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
17%

A beled nem arra való, hogy dugják!

Egyszerűen nem értem, miért nem elég a természetadta funkció, miért kell mindent, mindenhogy is megdugni, és megdugatni.

2023. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
78%

Néhány ezer forintért szexshoppból lehet rendelni intim zuhany fejet. Azzal alaposan kilehet mosni a végbelet.

Tipp!: Mivel az anál szexhez is ketten kellletek, így a tisztításba is vond be a párod. Előjáték ként is felfoghatjátok a dolgot, és ha nem magadnak csinálod sokkal alaposabb a tisztítás.

Engem a férjem szokott kitisztítani. Van, hogy a melegvíz jótékony hatását kihasználva már ott elkezdődik az aktus is.

Sok sikert!

2023. aug. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
42%
Nagyszerű… a férjed mossa ki belőled a szart, de már tart az aktus is.. te meg a bokájára fosol? Nem semmi.
2023. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
57%
Csak beöntéssel lehet kimosni
2023. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
33%
1üveg brigéciol+csőgörény.
2023. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
36%
Csatlakozom azokhoz, akik szerint a te esetedben nem kellene erőltetni az anált.
2023. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
48%
16 😂😂😂😂
2023. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!