Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha én vétlen voltam akkor már...

Ha én vétlen voltam akkor már nem is balesetmentes az előéletem?

Figyelt kérdés
Szóval munkahelyet keresek, C jogsis melót találtam és kéri a balesetmentes közlekedést. Viszont volt balesetem utolért egy autós mert előzött volna, jöttek szemből aztán belémvágódott, lementem az árokba onnan meg bele a fába. És igen, 2 napot voltam kórházba megfigyelésen.. az volt a szerencsém, hogy reggel lemerült a suzukim akksija és a barátnőm SuperB-jével mentem ha nem azzal a 3 éves cuccal megyek hanem a papír Swifttel szerintem vagy egy urnában vagyok vagy valami pépeset kajáltatnának velem. Na, ez után még vezetnék, mert szeretek viszont olvasva a hírdetést, én ennek megfelelnék így? Csak a száraz tényeket nézzük.

2021. febr. 25. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Vétlen voltál, balesetmentes vagy
Balesetes vagy innentől megpecsételődött a sorsod
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván saját hibás balesetre gondolnak.
2021. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom biztosra, de szerintem a balesetmentes azt jelenti, hogy nem okoztál balesetet. Ha nem így van akkor jó nagy hülyeség.
2021. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Eleve nehezen visszaellenőrizhető az, hogy valaki , aki munkára jelentkezik, hogyan vezet(ett az elmúlt x időszakban). Szóval ha nem vagy egy M.Ricsi, akiről mindenki tudja, hogy rosszul vezet, nagyjából azt mondasz , amit akarsz.

És az biztos, hogy ha vétlen fél voltál , akkor az nem kellene, hogy bármit is jelentsen e szempontból.

2021. febr. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!