Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőtök erényövet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök erényövet tesz rátok hosszú időre, addig ő, hogy elégül ki?

Figyelt kérdés
Másik pasitól, vagy játékszerekkel? Vagy olyankor csak oráloztok neki?

2023. aug. 28. 11:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A barátnője kielégíti:)
2023. szept. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a játék lényege, ő bármikor leveheti rólam, amikor csak kedve van a szexhez. De alapvetően kisebb a szexuális étvágya mint az enyém, ezért átlagosan heti 1x kerül le, néha 2x, én meg régebben heti 3x élveztem el, szóval ehhez képest, nagy a változás.

Ami viszont előny, hogy mivel tudom hogy ha kedve van a szexhez lekerül rólam, ezért jobban kezdeményezek illetve próbálom minél jobban elkényeztetni őt.

Az előjáték, kezdeményezés nagyon fontos, ha jól csinálom szex lesz de ha követelőzök vagy nyaggatom, annak bünti a vége, amit már jópárszor megszívtam, ezért sokkal romantikusabban állok már hozzá, mint régen.

2023. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőmnek nagyon minimális a szexuális igénye kb havonta egyszer max. emiatt is merült fel az erényöv ötlete, hogy ne erőltessem folyton, ne legyen folyton egy nyomás rajta, hogy szexelnie kell velem.

mióta erényöv van rajtam egyikünkön sincs nyomás mintha kicseréltek volna, ha van szex akkor nem ilyen rossz érzés hogy már megint nincs kedve, hanem tudom h tényleg van hozzá kedve és ő akarja. nagyon jók szoktak lenni ezek az alkalmak - persze ritka.

olyan nem nagyon van h megkívánja és én meg bezárva maradok, pontosabban, egyszer előfordult akkor szájjal kényeztettem. úgy volt hogy kienged a végén, de meggondolta magát mert fáradt volt.

egyébként elélvezhetek minden héten. van hogy többször is, de van azért hogy elmarad. kézzel szokott lerendezni viszonylag gyorsan, vagy magamnak kiverhetem. orált sajnos nem szereti.

2023. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
23%
13. Te hülye vagy! Ilyen nőt elzavarnék a p.csába.
2023. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
#14. Még jó hogy nem vagyunk egyformák. Csá
2023. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%

Rajtam 35 napja van.

Majdnem minden nap kinyalom amikor neki van kedve hozzá.


Egyenlőre, még nem tudja eldönteni mennyi ideig marad még rajtam, de addig is 1-2 naponta kinyalom.

2023. szept. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
16. Komolyan mondom, ti betegek vagyok. Mi a f@sznak van csajotok, ha a bránert nem lehet használni?
2023. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Selejt az aki ilyet használ .
2023. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!